Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
ImBatch
BakindirProgramlar › ImBatch

ImBatch

Şimdi İndir
Windows Tümü - 14.40 Mb
Kullanıcı Puanı
3.82/5 - 11 kullanıcı katıldı
Sürüm:
4.8.0
Boyut:
14.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
bakindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Nox App Player
Android Oyunları Bilgisayarda Oynama Programı
Resimleri Video Yapma Programı
Photo to Video Converter Free
AndEX Project
Bilgisayarda Android Çalıştırma
Sweet Home 3D
3d Ev Dekorasyonu Programı
ImBatch
ImBatch
ImBatch

Toplu Resim Düzenleme ve Dönüştürme Programı

Doğukan
Son güncelleme: 29 Mart 2016, Salı

ImBatch, popüler tüm resim dosyalarını destekleyen ve dosyaların üzerinde toplu olarak düzenleme yapabileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme ve dönüştürme programı. Sahip olduğunuz resimleriniz üzerinde toplu olarak düzenleme işlemlerini hızlıca yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan fotoğraflar üzerinde toplu olarak; EXIF etiket bilgilerini değiştirme,yeniden boyutlandırma, resmin tarihini değiştirme, resim formatını değiştirme,resimden kırpma işlemi yapma, resimleri PDF olarak dönüştürebilirsiniz.

Sahip olduğumuz resim dosyaları üzerinde tek tek işlem yapmak bazen çok zamanımızı alabiliyor işte bu gibi durumlarda imBatch gibi toplu resim düzenlemelerine ihtiyaç duymaktayız. imBatch ile toplu olarak resimleri boyutlandırabileceğiniz gibi dilersenizde yine toplu olarak belirlemiş olduğunuz tüm resim dosyalarınız üzerinde döndürme, boyutlandırma, gölgelendirme, damga (filigran) ekleme, görüntüyü ters çevirme gibi işlemleride hızlıca yapabilirsiniz.

Resim düzenleme programı olarak kullanabileceğiniz gibi dilersenizde IrfanView, PhotoScape veya Windows Resim Görüntüleyici yerine bilgisayarınızda resimlerinizi görüntülemek için bir resim görüntüleyici olarak kullanabilirsiniz.

Toplu olarak resimleriniz üzerinde boyutlandırmanın yanı sıra birçok düzenleme işleminide kalayca yapabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi öneririm.

Desteklediği resim formatları: BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, HDP.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir