Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Appgallery indir

Appgallery indir APK, Huawei İçin Uygulama Galerisi

  • Ana Sayfa
  • Appgallery indir APK, Huawei İçin Uygulama Galerisi

Appgallery İndir, bilindiği üzere Google ile anlaşmasını sonlandıran Huawei firması artık kendi mağazasını kurmuştur. Bu mağaza ise en son çıkan Huawei telefonlarında yüklü olarak gelmekte. Appgallery uygulaması içinde barındırdığı uygulama ve oyunları hızlı bir şekilde indirmenize ve telefonunuzda depolamanıza yaramaktadır. Bu sayede kullanıcılar diledikleri oyunu hızlı bir şekilde indirebilmekte. Ayrıca Appgallery uygulaması oyun içinde bulunan özel satın alımlarda farklı çekiliş ve kampanyalar sağlayarak kullanıcılara yüksek şans imkânı sunmakta.

Appgallery İndir ve Uygulama Yükle

Appgallery içinde bulunan uygulamalar ise Google uygulamaları hariç tüm uygulamalardır. Whatsapp, TikTok, Telegram gibi uygulamalarda Appgallery içerisinde bulunmakta. Kısacası Appgallery uygulaması Google Play Store uygulamasına alternatif olarak üretilmiş bir uygulama marketidir. Huawei firması tarafından oluşturulam Appgallery yaklaşık 420 milyon adet telefonda kullanılmaktadır.

Appgallery Uygulama Ve Oyunları

Appgallery indir, içerisinde bulundurduğu uygulama ve oyunların birçoğu ücretsiz bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunulmakta. Fakat bazı uygulamaların ücretsiz özelliklerinin yanında ek özellikler için ücretlerde istenilebilmekte. Google ile çalışmasını sonlandıran Appgallery uygulaması içerisinde Google uygulamalarını barındırmamakta.

Eğer Huawei telefon kullanıyorsanız Youtube, Gmail ve Google haritalar gibi uygulamaları tarayıcıdan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Appgallery marketini dilerseniz telefonunuza APK olarak indirebilir ve içerisinde bulunan oyun ve uygulamalardan faydalanılabilir. Bunun için tek yapmanız gereken Appgallery APK uygulamasını indirmek ve kurulumunu yapmak. Bunun ardından dilediğiniz gibi uygulamanızı kullanabilir ve içerisindeki oyunlara ve farklı uygulamalara erişebilirsiniz.

Appgallery indir APK, Huawei İçin Uygulama Galerisi YAPILAN YORUMLAR