Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Arvento indir

Arvento indir – Android Araç Takip Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Arvento indir – Android Araç Takip Uygulaması

Arvento indir

İçerik Rehberi

Arvento indir ile birlikte Türkiye’nin en çok tercih edilen araç takip sistemini edinmek mümkündür. Türkiye’de ve 3 farklı kıtada 100.00’den fazla şirketin tercih etmekte olduğu Arvento ile birlikte kişiler araçlarının yerlerini anbean takip edebilmektedir. Teknolojisi, hizmet gücü, uzman ekipleri ile birlikte en iyi mobil uygulamalar arasında yer almakta olan Arvento sayesinde kişiler kolaylıkla araç takibi gerçekleştirebilmektedir. Uygulama sayesinde hiçbir şekilde mekân kayması yaşanmadan en doğru konumun kişilere ulaştırılması sağlanır.

Türkiye’nin önde gelen mühendisleri tarafından oluşturulmuş olan uygulama tamamen bir AR-GE çalışması olarak göze çarpmaktadır. Türkiye isminin milyonlarca kişi tarafından duyulmasını sağlaması ile birlikte pazar lideri olarak bilinmektedir.
Arvento indir

Arvento Avantajları Nelerdir?

Arvento indir seçeneği sayesinde kişiler kolaylıkla araçlarının yerlerini anında öğrenebilmektedir. Özellikle binlerce şirketin tercih etmekte olduğu Arvento özellikle ulaşım ve taşımacılık alanında görev yapmakta olan şirketlerin tercihi olarak göze çarpmaktadır. Arvento avantajları ise şu şekilde gözlemlenmiştir:

  • Arvento sayesinde büyük şirketler sahip oldukları araçların konumlarını saniyesinde kontrol edebilmektedir.
  • Gönderim yapılacak olan şirketlere Arvento ile birlikte net bir teslimat bilgisi verilebilmektedir.
  • Zaman açısından şirketlere kolaylık sağlaması ile birlikte işlerin aksamadan ve planlanmış süre içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır.
  • Uluslararası birçok sertifikaya sahip olması ile birlikte kullanıcılar açısından tamamen güvenilirdir.
  • Uygulama ile birlikte kişilerin güvenlikleri tamamen kontrol altına alınmaktadır ve sadece yetki sahibi olan kişiler tarafından kullanılabilmektedir.

 

Arvento’nun kendi websitesinde bulunan Android indirme linki şuan malesef çalışmıyor. Bizler sıkça kontrol ederek sizi ilk güncellemede bilgilendireceğiz. Program ilk çıktığı zamanlar sadece masaüstü olarak çalıştırılabiliyordu fakat Arvento’nun son yaptığı çalışmalardan sonra artık programı IOS cihazlarınızda ( telefon, tablet ) kullanabileceksiniz.

Eğer bu programı kullandıysanız ve olumlu ya da olumsuz görüşleriniz varsa lütfen yorumlarda belirtin. Çünkü Arvento indirmek isteyen tüm kullanıcı adayları sizlerin görüşlerine büyük önem verecektir.

 

Ayrıca, instagram takip isteği kapatma adlı içeriğimizi de okuyabilirsiniz.