Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

beIN Connect indir – (Digituk istediğin yerde uygulaması)

  • Ana Sayfa
  • beIN Connect indir – (Digituk istediğin yerde uygulaması)

beIN Connect (Digiturk her yerde) Android uygulaması ile her yerden Canlı TV, film ve yabancı dizi izleyebilirsiniz. Bu uygulama ile tüm ligler artık android cihazınızda.

Digiturk ailesin üye olan üyeler beIN Connect uygulaması ile belgesel, dizi, film ve diğer programları Android telefon ve tabletlerde kolaylıkla izleyebilyior. Türkiye’de ve yurtdışında en çok izlenen film, dizi ve programları bünyesinde barındıran beIN Connect’i nereye giderseniz gidin izleyebilirsiniz. Zengin içeriği ile 100 üzerinde kanal, sürekli güncelleme alması ile yerli ve yabancı birçok film ve diziyi anında izleyebilirsiniz. Lig TV üyeliğiniz var ise maçları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

beIN Connect uygulamasında uzaktan kumanda özelliği bulunuyor. Digiturk kutularından (DT61440UHD, DT-9103, HY6101, DT5103, HM-9505HD, HY6100) gibi kutulara sahipseniz anında eşleştirme işleminden sonra kumanda olarak kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde sanal kumanda bulunmakta, ekran yansıtma özelliği de bulunan bu uygulama ile tüm programlara tek tuşla erişebilirsiniz.

 

beIN Connect uygulaması özellikleri

  • Tamamen zengin ve popüler içeriklerle boş vakitler için idealdir. Ünlü yönetmenlerin imzasını taşıyan ödüllü filmler ve diziler bu uygulamada.
  • Kullanıcının hangi dizi ve filmi sevdiğini kolayca tespit eder ve en uygun içerikleri kullanıcıya önerir.
  • Web üzerinden, cepten ya da tabletten istediğiniz zaman izleyebilme özelliği.