Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Çanak Okey Plus indir

Çanak Okey Plus indir – Oyun Apk indir Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Çanak Okey Plus indir – Oyun Apk indir Ücretsiz

Çanak Okey Plus İndir

Çanak Okey Plus indir ile birlikte kullanıcılar son derece keyifli vakit geçirebilmektedir. Okey tutkunları için oldukça kaliteli bir uygulama olmakla birlikte milyonlarca kullanıcısı vardır. Uygulama marketlerinden rahatlıkla indirilebileceği gibi sosyal bir okey uygulaması edinilebilir. Çanak Okey Plus standart okey kurallarına sahiptir. Diğer okey uygulamalarından farklı olarak ise kazanç durumu çanağın kırılmasına bağlıdır. Oyuncu ne kadar çok oyun kazanırsa oyunun ortasında yer alan çanağı kırma şansı da o kadar yüksektir.

Çanak Okey Plus indir

Diğer oyuncular ile de rahatlıkla etkileşime geçilebilmesi ile birlikte elin dönmesi beklenirken oyuncularla sohbet edilebilir, onlara hediyeler gönderilebilir ve oyun hakkında konuşmalar yapılabilir. Sosyal bir oyun platformu olması nedeniyle de yer alan diğer oyuncular tamamen gerçek kişilerden meydana gelmektedir. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç vardır.

Çanak Okey Plus Nasıl Oynanır?

Çanak Okey Plus indir sayesinde kişi okey deneyimini bir üst noktaya taşıyabilmektedir. Çanak Okey Plus normal okey kuralları çerçevesinde olmaktadır. Oyuncular ele başlamadan önce belirli bir oranda altın ortaya koymaktadır. Sanal para olarak dikkat çeken bu altınlar oyuna girildiği anda uygulama tarafından kullanıcılara verilir. Altınlar bir çanağın içine atılır ve eli kazanan kişi veya kişiler çanaktaki altınları kazanabilir.

Oyun içerisindeki asıl amaç dağıtılmış olan taşların tamamından bir per veya çift serisi oluşturarak sadece bitiş taşı bırakmaktır. Oyuncular sollarında yer alan oyuncuların atmış oldukları taşlar ile veya ortadan çekilen taşlar ile per veya çift oluşturabilmektedir. Oyunu kazanabilmek için ise dizilen perlerin dışında sadece bir taş kalmalıdır ve o taş da bitirildiğine dair bir simge olarak ortaya atılmaktadır. Okey ile bitmek diğer oyunculara daha yüksek ceza yazılmasına sebep olduğundan dolayı oyuncular genel olarak bunu hedeflemektedir. Çanaktaki altınların ve paraların tamamına sahip olabilmek için ise belirlenmiş olan el sayısında en çok kazanan olabilmek ve en az cezaya sahip olabilmektir.

 

Ayrıca, eğer okey oynamayı seviyorsanız Fun 101 okey indir sayfamıza göz atarak uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz. Karantina döneminde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çanak Okey Plus indir – Oyun Apk indir Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR