Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
crash bandicoot2

Crash Bandicoot: On The Run indir

  • Ana Sayfa
  • Crash Bandicoot: On The Run indir

Crash Bandicoot: On The Run oyunu Naughty Dog’un senelerdir PlayStation’da oynanan oyunu olan Crash Bandicoot oyununun mobil cihazlara entegre edilmiş mobil versiyonudur.

Android platformunda kullanıcılara sunulan Crash Bandicoot: On The Run oyunu sonsuz koşu oyunlarını oynamaktan hoşlanan kişilerin tavsiye edebileceği bir oyundur. Muhteşem grafikleri, animasyonları ve karakterin tasarımı her insanı etkiliyor. Herşeyiyle mükemmel android koşu oyunu olan Crash Bandicoot: On The Run oyunu artık android cihazlarda ücretsiz oynanmaktadır. Kahramanımızın Dr. Neo Cortex’i kurtarmasına yardım edin.

Yüksek tempolu ve aksiyonlu koşulara katılacağınız bu eğlenceli mobil oyun muhteşem karakteri ile Wumpa Adası’nda koşmaya, zıplamaya ve sandıkları parçalamaya çalışıyor! Oyun içerisinde farklı mekanlar bulunuyor. Kayıp Şehir, Tapınak Harabeleri, Kaplumbağa Ormanı gibi farklı mekanlarda koşmaya başlayın. Cortex ve altında bulunan kötülerle savaşacaksınız, Nina, Dingodile, Scorporilla, Nitrus gibi karakterle koşarken savaşacaksınız.

Oyun içerisinde level atladıkça muhteşem ışık tabancaları ve ödüller sizi bekliyor. Bu oyunu birden fazla arkadaşınızla da oynayabilirsiniz.

Crash Bandicoot: On The Run indir YAPILAN YORUMLAR