Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Critical Ops indir

Critical Ops İndir Android Mobil Uygulama

  • Ana Sayfa
  • Critical Ops İndir Android Mobil Uygulama

Critical Ops İndir

Critical Ops indir, IOS ve Android mobil uygulamalarından indirilebilen bir oyun olmaktadır. Çıkış yılı 2015 olarak bilinmektedir. Birinci şahıs nişancı gözünden sunulan bu oyun çoklu oyuncu ile oynamaya müsait olmaktadır. Silah ve türevi durumlardan dolayı şiddet ve nefret söylemi oluşturabileceğinden 18 yaşından küçük çocuklar için sakıncalı görülmekte olup önerilmediği bildirilmektedir. Bu oyun aksiyon, savaş kategorilerinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra yetişkinler için oldukça sürükleyici bir oyun olduğu bilinmektedir.

Critical Ops indir

Critical Ops indir

Critical Ops Hakkında

Critical Ops indir, oyun hakkında bilgiler oldukça merak edilmektedir. Bu oyun hakkında bazı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Oyunda, takım ölüm maçı, imha, silah oyunu, dereceli ve antrenman bölümleri yer almaktadır. Ayrıca pass sezonlarında silahlı oyun modu yerine farklı oyun bölümleri getirilmektedir.
Pass sezonu bitince bu bölüm kaldırılmaktadır. Takım ölüm maçında oyuncular istediği silahı alabilmektedir. Para kısıtlı olmaktadır. Breach takımının amacı haritada bulunan A ve B bölgelerinden bir bomba kurup karşı takımı imha etmesini önlemektedir.

Critical Ops indir

Critical Ops indir

Silah oyununda ise oyuncular rakibini öldürüp bir üst silaha geçmeye çalışmaktadır. Bıçak ile öldürülen rakip bir silah seviyesi geriye düşmektedir. Son silah bıçak olmaktadır. Dereceli oyun ise imha modunda olduğu gibi bomba kurup çözmeye çalışan oyuncular istenmektedir. Fakat bu imha süresine göre daha uzun bir bölümdür. Her el 2 dakika sürmektedir. Kazanan takımın oyuncuları rütbe atlamaktadır.

Critical Ops İndir Android Mobil Uygulama YAPILAN YORUMLAR