Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
cukka indir

Cukka indir – Video İzleyerek Ödüller Kazanabilirsiniz

  • Ana Sayfa
  • Cukka indir – Video İzleyerek Ödüller Kazanabilirsiniz

Cukka İndir ve Hemen Kazanmaya Başla

Cukka indir Android uygulaması ile çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Yerli mobil uygulama olan Cukka sosyal medya fenomenlerine ait videoları izleyerek sorulan soruları en hızlı şekilde yanıtlamanız için sizlere sorular yöneltiyor. Harika ödüllere sahip olmanız için tek gereken Cukka android uygulamasını indirmeniz. İnstagram, Vine ve Youtube platformlarında bulunan fenomenler uygulamada yer alıyor.

Kazanma prensibine dayalı tasarlanan sosyal oyun Cukka, diğer bilgi yarışmalarından oldukça farklıdır. Sorulan tüm sorular video içinde saklı. Videoyu izledikten hemen sonra kazanmaya başlıyorsunuz. Eğlenceli anketlere katıalrak extra coin elde edebilirsiniz.

cukka indir

cukka indir

Cukka Android Özellikleri

  • Video izleyin, sorulara hızlı yanıt verin.
  • Cukcoin kazanma imkanı
  • Oynayın, izleyin ve kazanın.

Nil Yiğitbaş tarafından sunulan bir oyundur. Aslında uygulamada oldukça samimi bir ortam olduğu için kimileri fazla cıvık olduğunu iddia ediyor. En önemli olan ise yayın esnasında sorulan sorulara hızlıca cevap vermektir. Maksimum hızda cevap vermeye çalışırken şaşırma ihtimalimiz olabiliyor fakat işin cilvesi tam olarak da burada.

Ek olarak, Milyoner indir seçeneği sayesinde başka oyunlar sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Cukka uygulamasını indirip Android cihazında kullananların aşağıdaki yorum kısmından görüşlerini bildirmeleri bizim için önemlidir. Bu uygulamayı ne kadar süre boyunca kullanıp ne kadar para kazandınız? Diğer kullanıcılara eğlenceli vakit geçirirken para kazanabilmeleri için tavsiyeleriniz var mı? Ek olarak, bu şekilde görev yaparak para kazanma imkanı sunan başka uygulamalardan bahsetmek ister misiniz?

Görüşleriniz sadece bizim değil, diğer tüm ziyaretçilerimiz için önemlidir.

Cukka indir – Video İzleyerek Ödüller Kazanabilirsiniz YAPILAN YORUMLAR