Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
E okul vbs indir

E Okul Vbs İndir – Android Uzaktan Eğitim Programı

  • Ana Sayfa
  • Android
  • E Okul Vbs İndir – Android Uzaktan Eğitim Programı

E Okul Vbs İndir

E okul vbs indir sistemi sayesinde dilediğiniz zaman aralıklarında çocuklarınız hakkında bilgi sahibi olabilmeniz oldukça mümkündür. Sağlam alt yapı desteği sayesinde dilediğini anda gelişim göstermeniz oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Hem telefonunuza hem de bilgisayarınıza kurulan kurulumu sayesinde oldukça az bir yer kaplamaktadır. Anne babalar çocukların okuldaki durumlarını fazlasıyla merak etmektedir. Çalışan sistemlerinin yanı sıra pek fazla okula gidemedikleri için nasıl ulaşım sağlanması gerektiği hakkında da pek bir fikir sahibi olamamaktadır. İşte tamda bu noktada yeni geliştirilen sistem sayesinde okula gitmeden çocuklarınız hakkında genel hatlarıyla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, EBA indir sayfamızı da incelemenizi öneriyoruz.

Sınav sistemi, notları, devamsızlık durumu birçok etkene ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır. Proje sınav ve ödev gibi yararına olanak faaliyetleri içerişsin gerekli bilgilere dinebilir son tarihlerini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  • Eba Akademik Destek İndir – Öğretmen & Öğrenci Arayüzü – Bak indir
    3 hafta önce

    […] zanda kısa zaman aralıklarında birçok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda, E Okul VBS indir sayfamızı da incelemenizi tavsiye […]