Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
eba uygulaması

EBA İndir – Uzaktan Eğitim Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • EBA İndir – Uzaktan Eğitim Uygulaması

EBA uygulaması Eğitim Bilişim Ağı’nın kısaltılmasıdır EBA sayesinde öğrenci girişi, online canlı ders, EBA TV, ilk okul ve ortaokul gibi ders programlarının birçoğunu kolayca takip edebilirsiniz.
EBA Android uygulaması eba.gov.tr sitesinde sunulan öğrencilerin sınıf seviyelerine göre güvenilir ve en doğru içerikleri bulabilecekleri sosyal platformdur. EBA’yı bilgisayar harici mobil cihazlardan da kullanabilirsiniz. Test çözmek, ders saatlerini öğrenmek, akademik ders almak ve nicesi Eba Android Uygulamasında. Eba ile öğrenciler artık hiçbir şeyden habersiz kalmıyor.

Türkiye’de uzaktan eğitime geçiş amacıyla kullanılan EBA; veliler, öğretmenler ve öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Covid-19 sebebiyle okulların kapanması ile uzaktan eğitime başlanıldı. Eba sayesinde tüm dersler, testler ve eğitimler artık tek uygulama çatısı altında.
Veliler EBA uygulamasına giriş yapmak için E-devlet ile anında erişim sağlayabiliyorlar. Aynı zamanda Eba akademik destek indir sayfasını da inceleyebilirsiniz.

EBA İndir – Uzaktan Eğitim Uygulaması YAPILAN YORUMLAR