Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Azar indir

Azar İndir – Güvenilir Görüntülü Sohbet Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Azar İndir – Güvenilir Görüntülü Sohbet Uygulaması

Azar indir – Görüntülü Görüşme

Azar indir uygulaması en çok tercih edilen ve kullanılan görüntülü sohbet uygulamalarından bir tanesi olmaktadır. Azar uygulaması ile bir çok arkadaş edinebilmeniz mümkün olmaktadır. Azar uygulamasının kullanımı çok kolay olması nedeni ile en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Azar uygulamasını kolay bir şekilde indirebilir ve kullanmaya başlaya bilirsiniz.

Uygulama sayesinde bir çok arkadaş edinebilir ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Uygulamanın asıl amacı insanların görüntülü konuşarak arkadaşlıklar edinmesi olmaktadır. Bu nedenle Azar uygulaması aracılığı ile kolay bir şekilde arkadaşlıklar kurabilir ve keyifli dakikalar hatta saatler geçirebilirsiniz.

Azar indir

Azar

Azar indir Uygulaması Özellikleri Nelerdir?

Azar uygulaması içerisinde görüntülü sohbet özelliği haricinde bir çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler Azar uygulamasının diğer uygulamalardan çok daha fazla indirilmesini ve sevilmesini sağlayan özellikler olmaktadır. Azar uygulaması içerisinde yer alan özellikler gelen olarak şu şekilde yer almaktadır.

  • Ekranı yana kaydırma özelliği sayesinde anlık olarak yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.
  • Önceden görüntülü görüşme yapmış olduğunuz kişilerin kullanıcı isimlerini kaydederek tekrardan görüşme yapabilirsiniz.
  • Görüntülü görüşme yaptığınız kişiler ile mesajlaşarak da iletişim kurabilirsiniz.
  • Profilini beğendiğiniz kişilere beğeni gönderebilirsiniz. O kişi geri dönüş sağlar ise görüntülü konuşma fırsatı elde edebilirsiniz.
  • Görüntülü görüşme sağladığınız kişileri arkadaş listenize ekleyerek arkadaşlığınızı devam ettirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Azar uygulaması içerisinde yer alan bir ok özellik de yer almaktadır. Kolay bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz.

Azar İndir – Güvenilir Görüntülü Sohbet Uygulaması YAPILAN YORUMLAR