Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
happy wheels indir

Happy Wheels Apk

Happy Wheels İndir

Happy Wheels indir ile artık herkesin severek oynadığı oyun cihazlarda yerini alıyor. Android, İOS ve Web tarayıcı için ayrı sürümleri bulunan Happy Wheels Apk oyunu 2010 yılında Amerikan stüdyosu olarak bilinen Fancy Force stüdyoları tarafından ortaya çıkartılmıştır. Oyun meydana çıktığı il günden itibaren oldukça fazla sevilmiş ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştır. Birçok farklı harita ve karaktere sahip olması ise oyunu daha heyecanlı hale getirmiştir.

happy wheels indir

happy wheels indir

Oyunu bilgisayarınıza kurmak için ise yapmanız gereken tek şey oyun dosyalarını indirmek. Zaten küçük boyutu olan Happy Wheels oyunu kullanıcılara oldukça kolay bir kurulum sağlıyor. Bilgisayarınıza inen dosyaları açıp kurmanızın ardından kolaylıkla oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Buda herhangi bir sistem gereksinimi olmadan oyunu oynamanızı sağlıyor. Telefonunuza indirmek isterseniz ister APK şeklinde isterseniz de oyunu telefonunuzun marketinden kolaylıkla indirebilirsiniz. İndirmenizin ardından oyuna giriş yaparak oynamaya başlayabilirsiniz.

Happy Wheels Nasıl Oynanır?

Happy Wheels indir dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi olarak bilinmektedir. Bu oyunda ilk olarak karakterinizi belirlemeniz gerekiyor. Karakterinizi belirlemenizin ardından sırada araç seçimi yapmanız gerekiyor. Oyun kullanıcılara anlamsız araçlar sunmaktadır. Bu araçlardan birisini alarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan haritaları bu araç ve karakter ile geçmeniz gerekmektedir. Oyun haritası içinde bulunan engelleri aştıktan sonra sıradaki haritaya geçip oyunu devam ettirebilirsiniz. Her araç ve karakterlerin farklı özellikleri bulunmaktadır.

Happy Wheels Apk YAPILAN YORUMLAR