Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Iplay indir

I Play İndir

I Play İndir

I play indir, bir müzik uygulaması olarak sunulmaktadır. Bu uygulamada kullanıcılar, favori müziğe tüm cihazlar üzerinden erişim sağlayabilmektedir. Iphone, Ipad, Ipod kitaplığı ve Dropbox üzerinden ulaşabilmektedir. Müzik dinleyicileri için oldukça keyifli olan bir uygulama olarak bilinmektedir. İndirme ve kullanma kolaylığı sayesinde keyifli müzik dinleme saatleri için oldukça yoğun bir talep görmektedir.

Iplay indir

Iplay-indir-

i play nedir?

Kullanıcılarına sınırsız erişim imkânı sağlayan bu uygulama, cihazdan müzik dinlerken diğer işlemleri yapmayı mümkün kılmaktadır. Bu özelliği sayesinde birçok kullanıcı müzik dinlediği süreçte işlerini cihaz üzerinden yapmakta zorluk çekmemektedir. Kendisini sürekli yenileyen uygulama listesine daha çok müzik ekleme, kullanım ara yüzünü kolaylaştırma gibi olanaklar üzerine daima çalışma yürütmesi ile bilinmektedir.

I Play Özellikleri

I play indir, birden fazla özelliği kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Bunlardan başlıca olanları aşağıda yer almaktadır.
En sevilen müziklere kolayca ulaşılması bu uygulamanın en sevilen özelliklerinden birisi olmaktadır. Sevilen bu müzikleri kullanıcılar kendilerinin oluşturduğu çalma listelerine ekleyebilmektedir.

Çalma listelerini oluşturmanın yanı sıra kullanıcılarına bu listeyi yönetme imkanını da sunmaktadır. Güçlü bir müzik çalar olarak uygulamalarda ilk sıralarda yer almaktadır. Albüm resimlerini görüntüleme seçeneği ile görsel anlamda da kullanıcılarına keyifli zamanlar yaşama imkânı sunmaktadır.

Tam özellikli medya oynatıcısı ile oldukça rahat ve konforlu zamanlar geçirilmesini mümkün kılmaktadır. Uygulamanın kullanım hızının çok iyi olduğu bilinmektedir.

I Play İndir YAPILAN YORUMLAR