Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nimo tv indir

Nimo TV Apk İndir

Nimo Tv İndir

İçerik Rehberi

Nimo tv indir, dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun oyun oynamasını sağlamak ile birlikte yayınlamasını da mümkün kılan evrensel bir platform olarak bilinmektedir. 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bu yayın platformu Türkiye’ de aktif olarak kullanılmaya ve yoğun ilgi görmeye başlamış bulunmaktadır. Türkiye’de ilk faaliyetlerine Gaming İstanbul ile başladığı bilinmektedir.

Nimo tv, tarayıcı üzerinden NimoTV sitesine giriş yaparak beğenilen kategoriden seçim yapılmasını ve bunların seyredilmesini mümkün kılmaktadır. Site içerisinde birden fazla oyun ve kategori bulunduğu bilinmektedir.

Nimo tv indir

Nimo tv indir apk

Nimo TV Apk

Nimo tv indir, hakkında merak edilen birçok şey bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Elmas ile para kazanma seçeneği sunan NimoTV, kullanıcılar kişiye elmas gönderdiğinde bu elmasları biriktirmesini sağlamaktadır. Bu biriken elmasları ay sonlarında para olarak alabilmeyi sağlamaktadır. 300 elmas 1 dolara denk gelmektedir. Bu elmaslar dilendiği zamanlarda kullanıcılara gönderilebilmektedir.

NimoTV kullanıcıları biriken parayı nasıl çekebileceği konusunda oldukça kolaylık sunmaktadır. Birikmiş bakiye çekilmek istendiğinde öncelikli olarak bir Payoneer hesabı açılması gerekmektedir. Bunun için arama motorlarına Payoneer hesap açma yazılması yeterli olacaktır. Bu hesabın açılmasının sebebi ise NimoTV kullanıcılarına sadece Payoneer üzerinden ödeme sağlamaktadır. Bunun dışında herhangi bir ödeme kaynağı kabul edilmemektedir. Payoneer hesabı açıldıktan sonra NimoTV kullanıcısı bu hesabı tanımlayıp biriken bakiyeyi çekebilmektedir. Bu kolaylığı sayesinde dünyanın her yerinde rahatça kullanılabilmektedir.

Nimo TV Apk İndir YAPILAN YORUMLAR