Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
euro truck 2 indir

Euro Truck Simulator 2 indir

Euro Truck Simulator oyunu, farklı modlar ile oyuncuların karşısına çıkan kamyon simülasyon oyunudur. Online olarak oynanabilen Euro Truck Simulator oyunu, popüler kamyon oyunu olarak en çok tercih edilen simülasyon oyunu olarak yerini almıştır.

İster tek başınıza, ister online olarak oynayın. Euro Truck Simulator oyununun devamı niteliğinde olan bu oyun, gelişmiş grafikler ve geniş yol haritası ile muhteşem oyuncuları bekliyor. Avrupa’nın bilindik haritalarını ekleyen oyun geliştiricileri tüm nesneleri ekleyerek eksiksiz şekilde tamamlamışlardır.

Euro Truck Simulator Oyunu indir

Google Play platformunda birden fazla kamyon ve simülasyon oyunu bulunmaktadır. Euro Truck Simulator oyunu bu oyunların arasında en çok tercih edilen oyun olarak birinciliği eline almıştır. Oyun geliştiricileri tamamen yeni bir heves ile Euro Truck oyun deneyimini devam ettirerek oyuncularını sevindirmiş durumda. Oyun içinde istediğiniz şekilde kamyonu özelleştirebilir, performans artışı da sağlayabilirsiniz.

Oyun içerisinde Belçika, Hollanda, Polonya, İngiltere ve İtalya’nın da bulunduğu 60 tane farklı ülke haritası oyun içine entegre edilmiş durumda. Kıtalar arası görev – sevkiyat yapmaya hazırsanız Euro Truck Simulator Oyununu indirin.

Euro Truck Simulator 2 indir YAPILAN YORUMLAR