Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Exxen indir

Exxen indir – Film, Dizi, Program ve Yarışma İzleme Platformu

  • Ana Sayfa
  • Exxen indir – Film, Dizi, Program ve Yarışma İzleme Platformu

Exxen İndir ve Hemen Dizi – Film İzlemeye Başla

Exxen indir TV Artık Google Play marketinde. Türkiye’nin yeni dijital platformu olan, Acun Ilıcalı tarafından hizmete giren Exxen android uygulamasında diziler, filmler, programlar ve yarışmalar hepsi bu uygulamada.

Türkiye’de hizmet vermeye başlayan dijital platformun üyelik ücreti ise oldukça uygun. Exxen TV Android uygulamasını indirin ve 7 gün bedava izleyin! Exxen uygulamasında her yaştan insana göre filmler ve diziler bulunuyor. Ek olarak 7 günlük deneme süresi boyunca hoşunuza giderse devam edebilirsiniz aboneliğe.

Exxen indir

Exxen indir

Exxen Diziler

Sihirli Annem, Şeref Bey, Olağan Şüpheliler, Hükümsüz, Gibi, Öğrenci Evi, Yetiş Zeynep, Vahşi Şeyler, İşte Bu Benim Masalım

Exxen Programlar

Pişti (Beyazıt Öztürk & İbrahim Büyükak), @Enis Arıkan (Enis Arıkan), Kirli Çamaşırlar (Orkun Işıtmak), Zeynep Bastık ve Konukları (Zeynep Bastık), Katarsis (Gökhan Çınar), Garaj (Doğan Kabak & Ferhat Albayrak), Akıl Oyunları (Kıvanç ve Burak), Sürprizimiz Var, Nasıl Zayıflarım? (Çağan Atakan Arslan & Türev Uludağ), Astrolojik Şifreler (Hande Kazanova & Dinçer Güner), Buraların Yabancısıyız, Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları (Tugay İnanoglu), Kaçış (Alper Rende), Survivor Seçmeler

Şovlar

Tolgshow Filtresiz (Tolga Çevik), Konuşanlar (Hasan Can Kaya), Sesli Güldüm (Ezo Sunal)

Belgesel

2008 Milli Takım hikayesi – Fatih Terim

Peki siz Exxen’i nasıl buldunuz? Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz yönleri neler? Görüşlerinizi ve eleştirilerinizi aşağıdaki yorum bölümünden belirtmeniz hem bizim hem sitemizin diğer ziyaretçileri için önemlidir.

Ayrıca, Masterchef de Exxen’de!

Exxen’de film ya da dizi izlerken aniden market ihtiyacın oldu ama rahatını bozmak istmeiyorsun. Hemen Migros Sanal Market indir ve saniyeler içinde siparişin kapına gelsin!

Exxen indir – Film, Dizi, Program ve Yarışma İzleme Platformu YAPILAN YORUMLAR