Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Far Cry Primal indir

Far Cry Primal İndir – Oyna Android Türkçe Sürüm

 • Ana Sayfa
 • Far Cry Primal İndir – Oyna Android Türkçe Sürüm

Far Cry Primal İndir

Far Cry Primal İndir kurulumu en kolay olan oyunlardan bir tanesi olmaktadır. Far Cry Primal, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiş ve dağıtımı sağlanmış olmaktadır. Oyun aksiyon ve macera kategorilerinde yer almaktadır. Normla Far Cray oyun serisinin yan oyunu olarak tanıtılmış olmaktadır.  Far Cray serisinin çıkarılmış olan ilk yan oyunu olma özelliğini taşımaktadır.

Oyun orta çağ döneminde geçmektedir. Oyun orta çağ döneminde gerçekleştiği için Far Cray oyun anlayışının dışında tasarlanmış olmaktadır. Bu duruma örnek olarak Far Cray oyununun içerisinde yer alan birçok materyal bulunmamaktadır.  Oyunun ana hikâye örgüsü avcı olan Takkar’ın kabile lideri olması olmaktadır. Olay örgüsü bu şekilde yer almaktadır.

Far Cry Primal indir

Far Cry Primal

Far Cry Primal indir Avantajları ve Dezavantajları

Oyunun dünya genelinde bir çok oyuncusu bulunmaktadır. Genel olarak en sevilen oyunlar arasında gösterilen Far Cray Primal oyununun da birçok avantajı ve dezavantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ve dezavantajları şu şeklide bulunmaktadır.

 • Oyunun sistem gereksinimleri birçok bilgisayar için uygun olabilmektedir.
 • Oyun içerisinde yer alan grafiklerin yüksek kalitede olması oyuncuların ilgisini çeken maddeler arasında yer almaktadır.
 • Oyun içerisinde yer alan hikâye örgüsü oyunun sıkıcı olmadan akıcı bir şekilde oynanabilmektedir.
 • Oyun açık dünya oyunları arasında yer almaktadır.
 • Oyunun içerisinde en beğenilen özelliklerden bir tanesi de oyun içerisinde bulunan geniş haritalar ve canlı çeşitliliği olmaktadır.
Far Cry Primal İndir – Oyna Android Türkçe Sürüm YAPILAN YORUMLAR

 • Xalid
  11 ay önce

  Çok güzel vhyux HD DJ DJ shredded Grieg’s urged grudges judge HD dbdbdbdbhdjdhshshhrhdhdhshhshdhdhsdhdhjddjjsjdhshdhdhshshshdydhdhdhdhdhdhdjdjjejeejreudjjdjdjrjrjrhrhrjjrjrjrhrjrjrjrhrjrjrjjrjrjrjrjrjrjrjrjj