Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
apowermirror indir

Apowermirror İndir APK Full Sürüm 2021

  • Ana Sayfa
  • Apowermirror İndir APK Full Sürüm 2021

Apowermirror indir ekran videosu çekme ekranı PC ye kablosuz olarak aktarma programıdır. Ayrıca program android için mouse ve klavye ile kullanma imkânı da vermektedir. Kullanıcılar Apowermirror ile telefonlarında bulunan video, fotoğraf ya da içerikleri yatar veya dikey olarak bilgisayara yansıtabilmekte.

apowermirror indir

apowermirror indir

Apowermirror İndir APK – Ekran Alıntısı Aracı

Programın bu özelliğinden yararlanarak kullanıcılar ofiste iş sunumları gerçekleştirebilmekte. Bunun yanı sıra birçok farklı iş kolunda program kullanılabilmektedir. Öğretmenler de okulda program yardımı ile ders işleyerek teknoloji ile eğitimi harmanlayabilmekte. Apowermirror kullanıcılara kablosuz yansıtma özelliği ile birlikte ekran kaydı alma özelliği de sunmaktadır. Kullanıcılar izledikleri videoları diledikleri an kaydedebilmektedir. Apowermirror uygulaması işletim sistemlerinin kendi mağazalarından indirilebilmekte.

apowermirror APK indir, ekran alıntısı aracı

apowermirror APK indir, ekran alıntısı aracı

Apowermirror Nasıl Kullanılır?

Apowermirror indir özelliği ile kullanıcılara kablosuz içerik yansıtma imkânı sunmakta. Kullanıcılar sunulan bu imkânlardan diledikleri an yararlanabilmekte. Apowermirror kullanım aşamasında cihazların işletim sistemine göre basit farklılıklar gösterebilmektedir. Öncelikler kullanıcıların telefon ve bilgisayarlarını aynı modeme bağlamaları gerekmekte. Böylece ortak kullanım oluşturulan internet ağından sonra kullanıcılar birkaç dokunuş ile ekranlarını yansıtabilmektedir.

Kullanıcılar bağlantı sağlandığı andan itibaren uygulamayı açmaları gerekmekte. Kullanıcılar uygulamayı açtıktan sonra karşılarına gelecek giriş panelinden bağlantıya onay verebilmekte. İşletim sistemine göre farklılık gösterebilen aktifleştirme bölümüne kullanıcılar ana ekran bildirim paneli üzerinden ulaşabilmektedir. Bunun haricinde kullanıcılar USB yöntemi ile de ekranlarını bilgisayarlarına yansıtabilmekte. Aynı zamanda Apowermirror kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilen program olmakta.