Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fun 101 Okey indir

Fun 101 Okey indir – Oyun APK Ücretsiz indir

  • Ana Sayfa
  • Fun 101 Okey indir – Oyun APK Ücretsiz indir

Fun 101 Okey İndir

Fun 101 Okey indir seçeneği özellikle karantina süreci içerisinde kişiler tarafından en çok aratılan terimler arasında yer almaktadır. Tamamen gerçek oyunculara karşı oynanabilmekte olan Fun 101 Okey ile birlikte kişiler karantina sürecini evde geçirirken keyifli vakit geçirmek istemektedir. Okey tutkunları için harikulade bir uygulama olarak dikkat çekmesiyle birlikte market uygulamaları içerisinde de reytingi oldukça yüksektir. Kaliteli alt yapıya sahip olmasının yanı sıra kullanıcılar için oldukça keyifli bir deneyim hâline gelmiş olan uygulamayı indirebilmek için market uygulamalarından yardım almak gerekmektedir.
Fun 101 Okey indir

Mobil cihazlar üzerinden oynanabilmesi ile birlikte birçok kişinin tercih ettiği Fun 101 Okey, kişilerin daha eğlenceli zamanlar geçirmesini sağlamaktadır. Uygulama içerisindeki kullanım da son derece basit olmakla birlikte oyuncular rakiplerini alt ederek oyunu kazanmayı hedeflemektedir. Oyun içerisinde diğer oyuncularla da aktif olarak etkileşime geçilebildiği gibi birçok ekstra etkinliğe de katılabilmek mümkündür. Fun 101 Okey ile birlikte okey tutkunları son derece başarılı bir uygulamanın içerisinde kendilerini bulabilmektedir.

Fun 101 Okey Nasıl Oynanır?

Fun 101 Okey indir araması ile birlikte oyunu edinmiş olan kullanıcılar konu ile ilgili daha detaylı araştırmalar içerisine girmektedir. Oyun ile ilgili deneyimi olmayan kişiler ise oyun içerisindeki yönergeler ile birlikte daha detaylı bilgiler edinebilmektedir. Oyunun genel amacı el sonunda ıstakada yer alan taşların toplamının diğer rakiplere göre daha az olmasıdır.

Cezalı sistem olarak oynanmakta olan Fun 101 Okey, belirlenmiş olan ellerin sonlanması sonucunda en az cezaya sahip olan kişi tarafından kazanılmaktadır. Oyun içerisinde el açabilmek için kişinin ıstakasında yer almakta olan taşlardan meydana getirilmiş olan perlerin ortasındaki sayıların toplamının en az 101 olması gerekmektedir.

Seri açabilmek için en az 101’e ulaşılması gerektiği gibi çift olarak açmak isteyen kişiler ise en az 5 çifte sahip olmalıdır. Çifte gitmekte olan kişilerin çift açtıktan sonra ellerinde kalan cezalar da 2 ile çarpılmaktadır. Çift açtıktan sonra elindeki taşların tamamının bitmesi durumunda ise kişinin alacağı eksi puan 2 ile çarpılırken rakiplerinin cezaları da 2 ile çarpılmaktadır.

Yere açılan seri taşlara işleme yapabilmek için kişilerin ilk önce seri açması gerekmektedir. Rakiplerin açtığı seriye işleme yapmak için el açılması gerekmektedir. Yere seri açmayan kişiler ellerinde işlek taşlar olsa bile müdahale edememektedir. Oyunun amacı genel olarak bu şekilde olmak ile birlikte rakiplerden daha az ceza toplamış olan kişi veya kişiler oyunu kazanacaktır.

Fun 101 Okey indir – Oyun APK Ücretsiz indir YAPILAN YORUMLAR