Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gamyun indir

Gamyun İndir – Masaüstü ve Mobil Oyun ve Arkadaşlık Dünyası

  • Ana Sayfa
  • Gamyun İndir – Masaüstü ve Mobil Oyun ve Arkadaşlık Dünyası

Gamyun indir ve internet üzerinden banka 101 oyununun keyfini çıkar. Chrome ve Firefox vb. tarayıcılarda oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Gamyun oyun yazan uygulama ikonuna tıklamak ve uygulamayı çalıştırmaktır. İndirdiğiniz oyunu sıkıştırılmış dosya içerisinden çıkartıp masaüstüne veya istediğiniz yere kopyalayabilirsiniz.

Gamyun İndir – Masaüstünden Okey Oyna

Gamyun indir, Türkiye yazılım sektöründe faaliyet gösteren 2 girişimci tarafından kurulmuş özgün oyun sitesinin adı olmaktadır. Yıllar içerisinde gelişen teknolojiye hızla entegre olmuş ve gelişen Türk internet sektörü içerisinde tanıtım ve reklam faaliyetlerine devam etmektedir. Milyonlarca kullanıcının tercih ettiği bu uygulama gün içerisinde saatte 250 bin kişinin giriş sağladığı bir platform olarak bilinmektedir.

Üyelerin %75 kadarının Türkiye içerisinden olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra Amerika ve Avrupa ülkelerinden de yoğun kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Afrika, Arabistan ve Uzakdoğu üzerinden erişim yapılan az miktarda üyelerinin de bulunduğu bilinmektedir. Gamyun Türkiye’nin ilk ve tek Multiplayer cep telefonu oyununu geliştirmiş ve halen bu alanda çalışmalarını sürdürdüğü bilinmektedir.

Gamyun masaüstü ve android apk indir

Gamyun masaüstü ve android apk indir

Gamyun Yorumları

Gamyun indir, üyeleri tarafından oldukça olumlu ve teşvik edici yorumlar almaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Türkçe dil sistemine sahip olması her bireyin rahatça kullanabilmesini sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde yerli olmasının getirdiği ayrıcalık oldukça sık belirtilmektedir. Hikayesi, grafikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde olumlu yorumlar almaktadır.

Üyelerin arkadaş gruplarını bu oyun içerisinde topladıkları ve yeni tanıştıkları üyeler ile de keyifli, eğlenceli ve sürükleyici zaman geçirdiği belirtilen yorumlar arasında yer almaktadır. Yerli bir oyun sitesi olması nedeni ile ara yüz zorlukları bulunmamaktadır. Kullanıcı dostu bir site olmasının yanı sıra aynı zamanda kalite ve performansının oldukça yüksek olduğu belirtilmektedir.

İlginizi çekebilir: 101 okey indir

İlginizi çekebilir: Hakkarim 101 indir

İlginizi çekebilir: Çanak okey plus indir

İlginizi çekebilir: Fun 101 okey indir

Gamyun İndir – Masaüstü ve Mobil Oyun ve Arkadaşlık Dünyası YAPILAN YORUMLAR