Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ghosty indir

Ghosty İndir APK – Gizli Instagram Profil Görüntüle

  • Ana Sayfa
  • Ghosty İndir APK – Gizli Instagram Profil Görüntüle

Ghosty İndir – Instagram Profil Görüntüleme

İçerik Rehberi

Ghosty indir sitesi son zamanların en sık kullanılan uygulamaları arasına girmeyi başarmıştır. Uygulamanın kulanım amacı ise; dünyanın en popüler sosyal medyaları arasında yer alan Instagram uygulamasında takip etmediğiniz kişilerin profilini görüntülemenizdir. Aslında storylerini rahatlıkla izlemeniz için geliştirilmiştir. Instagram başkalarının profilini görüntülemenize kesimlikle izin vermeyen bir uygulama niteliğindedir. Ancak son zamanlarda geliştirilen Ghosty uygulaması bu durumun önüne geçti. Takip etmediğiniz kişilerin gönderilerine ve paylaştıklarına erişim sağlayabilmenize olanak sağladı. Ayrıca, instagram takip isteği kapatma adlı yazımızı da okumanızı öneriyoruz.

Başkalarının profilini görüntülemek için fake hesap kullananlar daha fazla bu tarz durumlarla uğraşmak istemiyorlar. Bunun için; telefonlarına Ghosty uygulamasını indirir ve istedikleri bütün profillere rahatlıkla erişim sağlama imkânı bulabilirler.

Ghosty indir

Ghosty indir Hakkında Yorumlar

Ghosty işlemini isterseniz Android işletim sistemine sahip olan telefonlardan isterseniz de IOS işletim sistemine sahip olan telefonlardan yapmanız mümkündür. Merak ettiğiniz profilleri görüntülemek için yapmanız gereken tek işlem ise; yalnızca Instagram profilinize giriş yapmaktadır. Kendi hesabınıza giriş yaptıktan sonra; profiline bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adına girerek ister attığı postlara bakabilir isterseniz de hikayelerini görüntüleyebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda, Gramblr indir programı sayesinde instagram hesabınızı masaüstünden yönetebilirsiniz.

Ghosty hakkında yapılan yorumlar ise hem olumlu hem de olumsuz yöndedir. Olumsuz yorumların en temel sebebi ise; gizlilik kurallarının hiçe sayılıyor olmasıdır. Ancak Ghosty ne kadar olumsuz yorumlara maruz kalsa da birçok kullanıcının da takdirini kazanarak olumlu yorumlar almayı başarmıştır.