Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
google allo

Google Allo indir – Android mesajlaşma uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Google Allo indir – Android mesajlaşma uygulaması

Google Allo anlık mesajlaşma uygulaması, Google tarafından kullanıcılarının beğenisine sunulan akıllı mesajlaşma uygulaması 2016 tarihinde kullanıma açılmıştır.

Google Allo, aynı WhatsApp, viber gibi anlık mesajlaşma uygulamalarına alternatif özelliği taşıyor. Google imzasını taşıması ile birçok fonksiyonel özellikler eklenmiş durumda. SOhbet esnasında siz meşgulseniz Google asistan sizin yanıt yazmanızı beklemeden meşgul olduğunuzu karşı tarafa bildiriyor. Akıllı yanıt sistemi ile oldukça dikkat çeken bu uygulama gizli modda sohbet gibi özelliklere de sahiptir.

Google Allo’yu telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranızı yazarak giriş yapabilirsiniz. Şu an için sadece android cihazlarda kullanılabiliyor, iOS sürümü henüz duyrulmadı. Tek kelime yazmadan sizlere akıllı yapay zeka özelliği ile yanıtlar oluşturarak en uygun yanıtları listeliyor. Google Allo oldukça modern tasarım ile tasarladığı bu uygulamada gizli mod özelliği de bulunuyor. Gizli mod sayesinde kişilerinizle mesajlaşırken tüm mesajlar şifreleniyor. Herhangi bir şekilde sohbet geçmişine göz atamıyorsunuz.

Google Allo indir – Android mesajlaşma uygulaması YAPILAN YORUMLAR