Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Granny indir

Granny İndir – Android , IOS , PC – Korku Oyunu

  • Ana Sayfa
  • Granny İndir – Android , IOS , PC – Korku Oyunu

Granny İndir

Granny indir sitesi sayesinde, keyifli vakit geçirebilir ve hem eğlenceli hem de korku dolu anların tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Piyasaya sürülmüş birçok korku oyunu olsa da Granny bu oyunlar arasında en sevilenlerden bir tanesidir. Granny oyununu bitirmek kadar başlayabilmek de ayrı bir meziyettir. Oyuna giriş yaptığınız andan itibaren oyunun nasıl oynananacağını çözmeye çalışırsınız. Granny oyununu oynarken “Easy” moduna geçseniz bile, zorlanırsınız.

Granny oyununun temel amacı ise; oyuncu bir eve kapatılır ve korku dolu evin içerisinden bir şekilde kurtulmanız gerekir. Oyuncuyu eve kapatan kişi ise; oyunun ismini aldığı bir büyükanne olacaktır. Evin içerisinde yer alan büyükanne çok zeki ve bütün seslere karşı duyarlıdır. Bu nedenle evden kaçmaya çalışırken son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyükanne oyun içerisinde sürekli peşinizden koşacağı için, en ufak bir ses çıkardığınızda hemen arkanızda belirecektir.

Granny indir

Granny

Granny indir Hakkında Yorumlar

Granny sitesi üzerinden oyununuzu indirdikten sonra rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun severleri kadar sevmeyenleri de çok fazladır. Granny hakkında yorumlar da bunları doğrular niteliktedir. Granny oyununun bazı kullanıcılar tarafından sevilmemesinin sebebi ise; oyunun çok zor olmasıdır.

Granny oyununu oynadığınız her an takip edildiğiniz için; çok iyi reflekslere ve stratejilere sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde peşinizde olan büyükanneye yakalanırsınız ve kısa süre içerisinde yanarsınız. Ancak bazı kurallara sıkı şekilde bağlı kalırsanız oyunu kazanmanız mümkün olacaktır.

Granny İndir – Android , IOS , PC – Korku Oyunu YAPILAN YORUMLAR