Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
halkbank mobil one cikan gorsel

Halkbank Mobil indir – Android Bankacılık Uygulaması indir

  • Ana Sayfa
  • Halkbank Mobil indir – Android Bankacılık Uygulaması indir

Halkbank Mobil indir , Bankacılık Android uygulaması Halkbank müşterilerinin online işlemlerini kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmesini sağlayan uygulamadır. Halkbank bu uygulamayı sürekli geliştirerek müşterilerine daha iyi mobil bankacılık hizmeti deneyimi yaşatıyor. Tüm bankacılık işlemlerinizi halkbank mobil uygulaması ile kolayca halledebilirsiniz.

Android Cihaz için Halkbank Mobil Uygulaması

Halkbank mobil bankacılık uygulamasını telefonuza yüklediğinizde, müşteri numaranız / TC Kimlik NO ve İnternet bankacılık şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Mobil bankacılığa giriş yaparken şifrenizi bilmiyorsanız 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Müşteri Hizmetlerini arayarak şifre talebinde bulunabilirsiniz. Size verilen şifre tek kullanımlıktır, mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra yeni şifre belirle sekmesi çıkacaktır. Yeni şifrenizi belirledikten sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Eğer ki akıllı telefon kullanıyorsanız, Parola girişinizi ŞifreÇiz ile çizebilir halkbank mobil uygulamasına şifreçiz yardımı ile kolay şekilde girebilirsiniz.

Halkbank Mobil Uygulaması

Halkbank Mobil Bankacılık hizmetine giriş yaptığınızda, hesabınızda bulunan bakiye miktarını, borçlarınızı, kredi kartı borçlarınızı, portföyünüze ait tüm bilgileri grafiksel olarak görebilir ve var olan kredilerinizi takip edebilirsiniz. Halkbank mobil uygulamasına girdiğinizde favori işlemi sayesinde sık kullandığınız işlemleri tek bir dokunuşla anasayfa’dan kolay şekilde erişebilirsiniz. Uygulama üzerinde fatura ödeme / cep telefonu tl yükleme / vergi ödeme / Kredi ve kredi kartı borcu ödeme, limit işlemleri ve EFT – Havale işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.
Halkbank mobil uygulaması ile, yanınızda kart yoksa ve atm’ye gidip para çekmek istiyorsanız karekod işlemi ile paranızı çekebilirsiniz.

Halkbank Mobil Özellikleri

  • Hesaplarınıza ait tüm özel bilgileri grafikler sayesinde takip edebilirsiniz.
  • Halkbank müşterilerine sunmuş olduğu ürün ve hizmetler ile alakalı çeşitli kampanyaları halkbank mobil duyurular bölümünden takip edebilirsiniz.
  • Tüm piyasa bilgilerine uygulama üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
  • Borçlarınızı ve varlıklarınızı tek ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.
  • Sık sık yapmış olduğunuz işlemleri favori olarak işaretleyerek tek tuşla erişmenize olanak sağlıyor.
  • İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda krediniz onaylandığında paranız anında hesabınıza geçer.
Halkbank Mobil indir – Android Bankacılık Uygulaması indir YAPILAN YORUMLAR