Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
kelime gezmece

Kelime Gezmece indir

Kelime Gezmece oyunu kullanıcılara internetsiz oynama imkanıda sunuyor. Android cihaz destekli olan bu uygulama diğer kelime bulmaca oyunlarından oldukça farklı olarak yapılmıştır. Kelime bilginizi genişletmek, zihninizi açmanızı ve aklınızdan kelime üretmenize olanak sağlayarak sizlere beyin jimnastiği yaptırmaktadır. Eğlence dolu dakikalar yaşamak istiyorsanız ve günlük tüm stressten uzak kalmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Kelime Gezmece Uygulaması İndir

Sözcük ve Kelime bulmaca oyunu, kelime bulma oyunları, kelime avı ve uygulama içi muhteşem müzikler ile tamamen farklı bir dünyaya gidiyorsunuz adeta.

Oyun farklı farklı level bölümlerinden oluşmaktadır. Oyun içerisinde kimse ile yarışmıyorsunuz. Tek başınıza keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bu kelime oyununda 100’lerce bölüm bulunuyo. Tahmin ettiğiniz kelimeler yatay ve çapraz olarak tabloya otomatik olarak yerleştirilmektedir. İlk etaplardan sonra asıl bulmacalar karşınıza geliyor. Oyuncular için tüm zorlu bölümler sırası ile muhteşem olarak sıralanmıştır. Zorlanacağınız bölümlerde uygulama ipuçları veriyor.

Kelime Bulmaca Özellikleri

  • Günlük bonus ödülleri
  • Yüzlerce zorluk seviyesi ve bölümlere sahiptir.
  • Bonus kelimeleri bildiğinizde extra bonus veriyor.
  • Kolay arayüze sahiptir.
  • Çocuklar ve yetişkinler için tam bir beyin jimnastiği oyunudur.
  • İnternet olmadan da oynayabilirsiniz.
Kelime Gezmece indir YAPILAN YORUMLAR