Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kentkart bakiye sorgulama indir

KentKart Bakiye Sorgulama İndir – İzmirim Kart

  • Ana Sayfa
  • KentKart Bakiye Sorgulama İndir – İzmirim Kart

Kentkart Bakiye Sorgulama İndir

Kentkart bakiye sorgulama indir uygulaması sayesinde hangi şehirde olursanız olun şehir içerisinde seyahat ederken kullanmış olduğunuz kartın içerisinde ne kadar limit kaldığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sayede kent kartınızın içerisinde ne kadar limit kaldığını öğrenerek her hangi bir problem yaşamadan kartınıza limit yükleyebilirsiniz.

Kent kart bakiye sorgulama uygulaması kent kart kullanan her kesin indirmesi gereken bir uygulama olmaktadır. Bunun nedeni ise kent kart dolum merkezi olmayan bölgelerde insanların ne kadar limitleri kaldığını bilmedikleri için ulaşım problemleri yaşayabilmeleri olmaktadır. İnsanlar kartlarında kalan bakiyeleri bilmedikleri için yükleme yapamamaktadırlar bu yüzden ulaşım konusunda çeşitli problemler yaşayabilmektedirler. Bu uygulama sayesinde kartınızda ne kadar bakiye kaldığını kolay bir şekilde öğrenebilmeniz mümkün olmaktadır.

Kentkart bakiye sorgulama indir

Kentkart bakiye sorgulama

KentKart Bakiye Sorgulama indir Uygulaması Özellikleri Ve Kullanımı

Kent kart bakiye sorgulama uygulamasının içerisinde yer alan temel özellik sahip olduğunuz kent kartın bakiyesini sorgulamak olmaktadır. Bu özellik haricinde uygulamanın içerisinde kent kart sistemini kullanan birçok şehrin kent kart bakiyesi sorgulanabilmektedir. Böylece hangi şehirden olursanız olun kent kartınızın bakiyesini kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kent kart sorgulama programının kullanım aşamaları da şu şekilde yer almaktadır.

  • Uygulamayı indirdikten sonra panel üzerinden bulunduğunuz şehri işaretlemelisiniz.
  • Şehrinizi belirledikten sonra kent kart numarası paneline on bir haneli kent kartınızın üzerinde bulunan rakamları girmeniz gerekmektedir.
  • Rakamları girdikten sonra bakiye sorgula butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
KentKart Bakiye Sorgulama İndir – İzmirim Kart YAPILAN YORUMLAR