Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lumion Indir

Lumion İndir

Lumion İndir

Lumion indir, mimarlara özel dünyanın en hızlı kabul edilen 3D render yazılımı olmaktadır. Saniyeler içerisinde CAD modellerini bir video veya fotoğrafa çevirmekte ve gerçekçi olan sanatsal dokunuşların yapılması ile harika görsellere çevrilmektedir.

Lumion Indir

Lumion İndir

Render, eskiden yavaş ve zahmetli olan bir süreç olarak tanımlanmaktadır. Lumion ile her şey artık çok daha hızlı ve kaliteli uygulanabilmektedir. Bir mimari render olarak geliştirilen Lumion, mimarların CAD modellerini gerçekçi fotoğraflara ve videolara çevirerek etkin aktarımlarını gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

Lumion Özellikleri

Lumion indir, hazırlanmış olan CAD modellerini Revit, 3DS Max, SketchUP, AutoCAD, Rhino, Cinema4D, Allplan veya ArchiCAD gibi birçok modelleme programları ile aktarım sağlanmasını başarmaktadır. Tasarımlara gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve sayısız kütüphane objesi ve malzemesi sağlamaktadır. Eğitime ihtiyaç duymadan birçok kullanıcı sadece 15 dakika içerisinde son derece hızlı ve kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 derece panoramik görüntüler elde edebilmektedir.

Lumion sayesinde hızlı alınabilen render işlemi birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Çalışırken bir görselin güncelleştirilmesi gerekir ise modeli yeniden bağlamak yeterli olmaktadır. Gerçek ortamda tasarım yapmanızı sağlayacak şekilde modelleme ve görselleştirme işlemini gerçekleştirmektedir. Kolay kullanımı ve yüksek performans göstermesi ile takdir toplamayı başaran Lumion, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra iş hayatını oldukça kolaylaştırması ile mimarların bir numaralı tercihi olmayı ve popülerliğini sürdürmeyi başarmaktadır.

Lumion İndir YAPILAN YORUMLAR