Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
maximum indir

Maximum Mobil indir

Maximum Mobil uygulaması, İŞ Bankası kart sahiplerinin kullanabileceği banka uygulamasıdır. İçerisinde birçok özellik olan Maximum mobil uygulamasını sizlerde ücretsiz indirebilirsiniz.
İş Bankası kart kredi kartı sahipleri için özel bir uygulama geliştirdi. Maximum mobil uygulaması ile, tüm avantajlar, alışveriş fırsatları ve kampanyalara katılabilir / inceleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden kredi kartı harcama detaylarını takip edebilir (taksitlendirme, erteleme) gibi işlemlerinizin yanı sıra, temassız ödeme ve QR ile ödeme özelliklerini kullanabilirsiniz.

İnsanların hayatını kolaylaştıran maximum mobil uygulaması oldukça kullanışlıdır. Pek çok işlemi telefonunuzdan hızlı ve güvenilir şekilde halledebilirsiniz.

Maximum Kart Özellikleri

  • Kartınız ile tüm işlemleri şubeye gitmeden ya da çağrı merkezini aramadan kolayca halledebiliyorsunuz. Tüm harcama detaylarını, nerede ne harcadığınızı kolaylıkla görebilirsiniz.
  • Kredi kartınıza ait ödeme miktarını, taksitlendirme ve erteleme işlemlerini maximum mobil üzerinden yapabiliyorsunuz. Kredi kartı limit işlemleri için ayarlar bölümünden limit ayarını düşürebilir onay verilirse arttırabilirsiniz.
  • Ödemeler menüsü altında kredi kartınızın yanınızda olmadığı zamanlarda mağaza ya da e-ticaret sitelerinden QR kod ile ödeme yapabiliyorsunuz (android telefonlarda NFC özelliği açık olmalıdır).

Maximum Mobil uygulaması insanlara fazlasıyla avantajlar sağlıyor, sinema bileti ve ya internet harcamaları için en ideal banka uygulamasıdır.

Maximum Mobil indir YAPILAN YORUMLAR