Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Medal of honor indir

Medal of Honor İndir

Medal of Honor İndir

Medal of honor indir, kullanıcılar tarafından eşsiz olarak adlandırılan bir oyun olmaktadır. İlk sürümü 2010 yılında çıkan bir oyun olduğu bilinmektedir. İkinci dünya savaşını ve günümüz konularını birinci şahıs gözünden olan bir nişancı karakteri olarak kullanıcıya sunan bir video oyunu olarak adlandırılmaktadır.

Microsoft Windows, MacOs, Xbox, Playstation, GameCube, Wii, Game Boy Advance platformlarında oynayabilme fırsatı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Android ve IOS mobil uygulamalardan da indirilebilmektedir. Seri bir oyundur ve 14 adet oyunu bulunmaktadır.

Medal of honor indir

Medal of honor indir

Medal of Honor Apk

Medal of honor indir, hakkında birçok merak edilen konu bulunmaktadır. Bunlardan başlıca seçilenler aşağıda sıralanmaktadır.
Tek ve çok oyunculu oynanması mümkün olmaktadır.

Yapay zekâ ile oynanabilen tekli oyun sisteminde kolay, orta ve zor olarak üç kademe sunulmaktadır. Aksiyon ve savaş kategorisinde yer almaktadır. Oyun içeriğinin savaş olması, silah ve türevi unsurların bulunması nedeni ile 18 yaşından küçüklerin oynaması sakınca içerebilmektedir. Ücretli bir oyun olmaktadır.

Milyonlarca kitleye hitap eden bu oyunda çevrim içi oynama ve seviye atlama seçenekleri sunulmaktadır. Grafik sisteminin oldukça gerçekçi olduğu bilinmektedir. Büyük ve geniş haritalara sahip olan oyun, kullanıcılara gerçek bir macera deneyimi sunmaktadır. Oyun içerisinde kullanıcılara tank, motor, silah, karakter, kostüm gibi alanlarda seçim yapması için oldukça geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Popülerliğini 11 yıldır sürdürmektedir.

Medal of Honor İndir YAPILAN YORUMLAR