Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Morpa kampüs indir

Morpa Kampüs İndir – Mobil Eğitim Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Morpa Kampüs İndir – Mobil Eğitim Uygulaması

Morpa Kampüs İndir

Morpa kampüs indir sitesi özellikle de ortaokul ve ilkokul öğrencilerinin ve ailelerinin en sık kullandığı uygulamalardan bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda bu yaş grubuna öğretmenlik yapan öğretmenler de Morpa kampüs uygulamasını sıklıkla kullanmaya devam etmektedir. Bu uygulamanın içeriği ise; MEB’in son belirlediği müfredata uygun birbirinden farklı içerikleri öğrencilere ve öğretmenlere sunuyor olmasıdır. Morpa uygulaması sayesinde eğitim ve öğretim hayatınıza katkıda bulunmanız ve birçok kaynakla bir araya gelmeniz mümkün olacaktır.

Morpa uygulaması çok iyi tasarlandığı için; siteyi kullanan öğrencinin neler yaptığı ve derslerinde kendini nasıl geliştirdiğini durumuna bakarak rahatlıkla öğrenmeniz mümkün olacaktır. Öğrencinin başarılarını öğretmenlerinin ve ailesinin rahatlıkla takip edebiliyor oluşu, herhangi bir eksiklikte erken müdahale yapmasına ve çocuğun derslerine katkıda bulunmasına yardımcı olacaktır. Morpa kampüsü, öğrencilerin ebeveynleri ve öğretmenleri kullanabilmektedir. Uygulamanın en güzel taraflarından bir tanesi de okuldaki öğretmenlerin bu site üzerinden birbirleriyle paylaşım yapabilmesi olmuştur.

Morpa kampüs indir

Morpa kampüs

Morpa Kampüs indir Hakkında Yorumlar

Morpa kampüs işleminizi gerçekleştirdikten sonra mutlaka üye olmanız ve kendinize de bir profil oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemi tamamladıktan sonra Morpa kampüs uygulamasının rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak siteyi kullanırken belli bir miktar ücret ödemeniz gerektiğini unutmamanızda da fayda vardır. Morpa kampüs hakkında yorumlar da genellikle kullanmaya başlayan öğrencilerin zaman içerisinde geliştiğini ve derslerinin düzeldiğini kanıtlar niteliktedir.

Buraya firma tarafından hazırlanan tanıtım videosunu ekliyoruz.

Morpa kampüs uygulaması indir seçenekleri konusunda fikriniz varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz. Çocuğunuzun eğitimi için çok önemli olan bu uygulamayı kullandığınız esnada problemlerle karşılaştınız mı? Uygulamanın gelişmesi için tavsiyeleriniz olur mu? Emin olun, sizin fikriniz diğer tüm ziyaretçilerimize ışık olabilir.

Morpa Kampüs İndir – Mobil Eğitim Uygulaması YAPILAN YORUMLAR