Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mortal Kombat X indir

Mortal Kombat X İndir – Ücretsiz Mobil Dövüş Oyunu

  • Ana Sayfa
  • Mortal Kombat X İndir – Ücretsiz Mobil Dövüş Oyunu

Mortal Kombat X İndir

Mortal Kombat X indir seçeneği sayesine arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli vakitler geçirmeniz oldukça mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra birden fazla oyun platformlarında sunulmasının ardından dövüş oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Oyun oynama kapsamında oldukça zevkli dakikalar yaşamanız da mümkün olurken dilediğiniz karaktere sahip olabilirsiniz. İster sevgilinizler ister de en yakın arkadaşınızla bu oyun zevkini yaşamanız tamamen sizin elinizde olmaktadır.

Ayrıca, Nulls Brawl indir sayfamızı incelemenizi öneriyoruz. Bu sadece Nulls Brawl oyunu ile çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ancak oyun indirme kapsamında belirli noktala üzerinde durulmaktadır. Durulan bu noktalar kapsamında oldukça sağlam işlemlerin olmasının yanı sıra her alanda dilediğiniz gibi ilerleme kaydetmeniz de oldukça mümkündür. Yapılan detaylı açıklamalar ile beraber oldukça kolay indirme işlemleri yapılmaktadır. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunur. Nedeni ise indirme işlemlerinden herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız adına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mortal Kombat X indir

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X indir Sistemleri

Mortal Kombat X sistemleri kapsamında berili noktalar yer almaktadır. Bu noktalar değişiklik göstermesine karşın olmamış gereken hususlar niteliğini taşımaktadır. Nedeni ise yapılan çalışmalar ile beraber oldukça kısa zaman aralıklarında sahip olmanız önemli olmaktadır. Bu noktada sistemsel ellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • İşletim Sistemi: Windows Vista – 7 – 8 – 10 (x64)
  • İşlemci: 2.67 GHz Intel Core i5-750 ve üzeri olması gerekmektedir.
  • Ram: 3 GB / DirectX Sürüm: 11 / Kullanılabilir Alan: 36 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460

Ayrıca, dövüş oyunları indir sayfamızdan diğer dövüş oyunlarını inceledikten sonra indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu oyun hakkında bilgi sahibi iseniz aşağıdaki yorum kısmından görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Mortal Kombat X İndir – Ücretsiz Mobil Dövüş Oyunu YAPILAN YORUMLAR