Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MTA İndir

MTA İndir – Multi Theft Aut İndir

  • Ana Sayfa
  • MTA İndir – Multi Theft Aut İndir

MTA  (Multi Theft Auto) İndir

Dünyaca ünlü olan Grand Theft Auto oyunun sürümü niteliğinde olan Multi Theft Auto ile birçok farklı ülkeden ve birçok farklı merkezden oyuncular bir araya gelerek yarışmalar yapabilmektedir. GTA’nın San Andreas oyunu için kurulmuş olan oyun istemcisi kurulan sunucularda oyuncuların yarış, deathmatch, roleplay ve freeroam gibi seçenekler ile birbirleriyle mücadele etmesine olanak sağlamaktadır.

Oyunu bilgisayarlarında oynamak isteyen oyuncuların bu oyunu indirebilmek için farklı seçenekleri mevcuttur. Farklı sitelerden indirebilme şansları olduğu gibi oyunun sahip olduğu güçlü altyapısı ile herhangi bir problem yaşamadan eğlencelerine devam edebilirler.

MTA İndir Türkçe

Gerçek arabalara ve gerçek karakterleri de içeriğinde bulabilecek olduğunuz MTA oyunu içerisinde birçok farklı dil seçeneğine sahiptir. Oyunu oynamak isteyen oyuncular diledikleri takdirde bu dillerden faydalanabilmektedirler. Oyunun menüsünde yer alan ayarlar kısmındaki dil seçeneğine tıklayarak başka dillere de geçebilirler.

Oyunun orijinal sürümünde yer alan diller dışında başka bir dilde oynamak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Türkçe menü seçeneği ve Türkçe altyazılar ile oyun deneyimini daha da arttırmak isteyen kullanıcılar dil yaması yapmak zorundadır. Oyunun kendi içerisinde Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Türkçe dil desteğini bilgisayarınıza indirmek yalnızca 72 MBlık bir alana ihtiyaç duyacaktır.

MTA İndir

MTA İndir Apk

Grand Theft Auto oyununun deneyimini farklı bir şekilde yaşamak isteyen oyuncular için ortaya çıkartılmış olan Multi Theft Auto online yarışma seçeneklerini sunmaktadır. MTA’yı bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabilmek için öncelikle GTA San Andreas oyununun bilgisayarınızda yer alması gerekmektedir. Aksi takdirde oyunu oynamanız mümkün değildir.

Oyunun GTA’dan farkı ise kurulacak olan sunucular aracılığıyla başka insanlarla yarışmalar yapılabiliyor olmasıdır. Farklı işletim sistemleri için farklı apk seçenekleri olmasıyla birlikte apk olarak indirmek için bazı sitelere veya bloglara üye olmak gerekmektedir.

Mta apk indir android ismiyle tarayıcıda arattığınızda karşınıza çıkacak olan ilk linke tıklamanız gerekmektedir. Ekranınıza gelen üyelik bilgilerini doldurduktan sonra giriş yapmalısınız. Üyelik için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. İlk ay tamamen ücretsiz olan apk sitesi bir ay sonunda üyeliğinizi kapatmanız durumunda da ücret talep etmemektedir. Bu site içerisinden Mta indir apk yazıp arattığınızda karşınıza çıkan butondan indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

MTA İndir – Multi Theft Aut İndir YAPILAN YORUMLAR