Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Papçi indir

Papçi İndir – Ücretsiz Mobil & Masaüstü Savaş Oyunu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Papçi İndir – Ücretsiz

Papçi indir başlığıyla arama yaptığınız zaman bu uygulamanın dünyaca bilinen PUBG oyunu olduğunu fark edeceksiniz demektedir. Papçi yani diğer bir adıyla PUBG oyunu son zamanların en popüler hale gelen savaş oyunları arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Milyonlarca kullanıcının severek oynadığı bu oyun hem erkekler hem de kadınlar tarafından yoğun bir ilgi görmeyi başarmıştır. Pubg oyunu sadece genç ya da yetişkin kişiler tarafından değil küçük çocukların da sıklıkla oynadığı oyunlardan bir tanesi olmuştur.

Oyunu oynarken isterseniz, arkadaşlarınızı davet edebilir ve birlikte oyun oynayabilirsiniz. Aynı zamanda dünyanın ya da ülkenin farklı yerlerinden birçok kişiyle de Pubg oyununda bir araya gelmeniz mümkündür. Bu sayede arkadaş çevrenizi geliştirebilir ve oyununuzu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Papçi indir

Papçi

Papçi indir Hakkında Yorumlar

Papçi işleminizi dilerseniz bilgisayar üzerinden dilerseniz de hem Android işletim sistemine sahip hem de IOS işletim sistemine sahip olan telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden indirebilirsiniz. Ancak bu oyunun mobil sürümünü indirebilmek için; telefonunuzda ya da tabletinizde yer olması çok önemlidir.

Papçi oyunu en fazla yer kaplayan mobil aplikasyonlar arasında yer olduğu için, bazı öğelerinizi silmeniz gerekebilir. Bu durum zaman zaman kullanıcıların şikâyet etmesine de neden olmaktadır. Bu durum dışında genel olarak Papçi hakkında yorumlar kısmına bakacak olursak da oyuncuların büyük bir çoğunluğu keyifli vakit geçirdiğini ve oyunu çok sevdiğini açıklamıştır

Papçi İndir – Ücretsiz Mobil & Masaüstü Savaş Oyunu BENZER İÇERİKLER
Papçi İndir – Ücretsiz Mobil & Masaüstü Savaş Oyunu YAPILAN YORUMLAR