Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
scary teacher indir

Scary Teacher İndir

Scary Teacher İndir

Scary teacher indir başlığı da oyunu indirmek isteyen ve keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla anlatılmaya devam etmektedir. Oyunun adından da anlayacağınız gibi oyunun içeriğinde herkesin korktuğu bir öğretmen vardır. Bu öğretmenler korunmak ve yapacağı şeyleri engellemek için okula gelmemesini sağlamanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde öğretmenle kıyasıya bir mücadele edeceksiniz ve bu öğretmen kurtulmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecektir. Öğretmen okula girdiği zaman öğrencilere kızdıracağı için oyuncular öğretmenin okulun içerisinde dahi girmemesi için elinden gelen her şeyi yaparlar. Ayrıca bu oyunu tek başınıza oynuyor olmanız gerekmektedir.

scary teacher indir

scary teacher indir-

Scary Teacher Avantajları ve Dezavantajları

Scary teacher indir başlığı da özellikle de söz konusu oyunu indirmek isteyen ve keyifli vakit geçirmekten hoşlanan kişiler tarafından sıklıkla atılmaya devam etmektedir. Bu oyunun en büyük avantajı ise; mobil üzerinden rahatlıkla oynayabiliyor olmanızdır. Günümüzde yer alan birçok oyun telefon üzerinden maalesef oynanmaktadır.

Bu nedenle birçok kullanıcı zaman zaman şikâyet etmeye ve oyunların neden mobil aplikasyon üzerinden yapılmadığını araştırmaya başlamıştır. Ancak bu oyunu telefonunuza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Aynı zamanda oyun hem Android hem de İOS işletim sistemine sahip olan bütün telefonlarda ve tabletlerde rahatlıkla çalıştırabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Bu oyunun avantajlarından bir tanesi de kesinlikle ücretsiz olmasıdır. Siz de oyununuzu telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Scary Teacher İndir YAPILAN YORUMLAR