Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Scope indir

Scope İndir – Canlı Yayın Aracı Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Scope İndir – Canlı Yayın Aracı Ücretsiz

Scope İndir – Canlı Yayın Programı

Scope indir araması aktif olarak 2005 yılından bu yana sürdürülmektedir. Scope genel olarak bir canlı yayın aracı olarak bilinmektedir. Periscope uygulaması ve programının kısaltılmış adı olarak tamamen mobil cihazlar için ortaya konulmuştur. Periscope ilk ortaya çıktığı tarihte (2005) sadece iOS işletim sistemleri için ortaya konulmuş olan bir uygulama olarak göze çarpmaktaydı. Uygulamayı kullanabilmek için ise kullanıcıların muhakkak bir Twitter hesabı olması gerekiyordu.

Son yıllarda her türlü işletim sistemi açısından uygun bir hâle getirilmiş olan Scope dilendiği takdirde uygulama marketlerinden kısa bir süre içerisinde edinilebilmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda yapılan gözlemler ise uygulamayı şu an aktif olarak 50 milyondan fazla kişinin kullandığını ortaya koymaktadır. Uygulama içerisinde kişiler diledikleri zaman yayın açabilmeleri ile birlikte istediği kişilerin canlı yayınlarına da katılabilmektedir. Takip (subscribe) sistemi ile birlikte kullanılmakta olan uygulama içerisinde kişiler takip ettikleri kişilerin yayınlarını da kısa bir süre içerisinde izlemeye başlayabilmektedir.

Uygulama marketlerinden kolaylıkla indirilebilecek olan uygulama kısa bir süre içerisinde edinilebilmektedir. Google Play Store, App Store, Huawei AppGallery içerisinde uygulama mevcut durumdadır.

Scope indir

Scope

Scope Avantajları Nelerdir?

Scope indir sayesinde kişiler canlı yayın açabilme ve canlı yayın izleme şansına sahip olabilmektedir. Geçtiğimiz yıllar içerisinde milyonlarca kişiye hitap etmiş olan uygulama sayesinde birçok kişi istediği kişinin yayını izlemekle birlikte yayınların altında yer alan diğer kişilerle de sohbet edebilme şansını elde etmiştir. Scope’un kullanıcılara sunmuş olduğu belli başlı avantajlar ise şu şekilde incelenmektedir:

  • Kişiler canlı yayın açarak kısa bir süre içerisinde binlerce, milyonlarca kişiye aynı anda hitap edebilmektedir.
  • Oyuncuların sıklıkla kullanmış olduğu canlı yayın özelliği ile birlikte kişilerin oyunları kolaylıkla izlenebilmektedir.
  • Dünyanın neresinde olursa olsun yayını izlenmek isteyen bir kişiye anında erişilebilmektedir.
  • Yayınların alt kısmında yer alan kişilerle sohbet ederek sosyalleşme şansına sahip olunabilmektedir.
  • Takipçi edinerek kişiler kısa bir süre içerisinde gelir elde etme şansını da bulabilmektedir.
  • Takip edilen kişinin hayatı ile ilgili çeşitli bilgiler canlı yayınlar ile birlikte öğrenilebilmektedir.

Ayrıca, Periscope indir adlı yazımızı inceleyerek de canlı yayın yapma imkanı bulabilirsiniz.

Scope İndir – Canlı Yayın Aracı Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR