Sea of thieves indir

Sea of Thieves İndir

Sea of Thieves İndir

Sea of Thieves indir, birinci şahıs gözünden oynanan bir oyun olmaktadır. Korsan temalı olan bu oyun aksiyon, macera kooperatifi çok oyunculu olan bir oyun olarak hazırlanmış bulunmaktadır. Oyun Windows tabanlı işletim sistemi ile kişisel bilgisayarlar ve Xbox One video oyun konsollarında çapraz platform oynama seçeneği sunmaktadır. Bir grup oyuncu ile oynanan bu oyun korsan gemisi aracılığı ile sonsuz açıklıkta olan bir dünyayı gezmekte ve keşfetmektedir.

Sea of thieves indir

Sea of thieves indir

Bu oyunda kullanıcılar direksiyon, kaldırma yelkenleri, navigasyon ve ateş topları gibi birçok görevler ile birbirinden farklı roller üstlenebilmektedir. Ortak bir dünya oyunu olan bu oyun oldukça talep görmektedir. Abartılı fizik özelliklerine sahip olarak tasarlanmış bulunmaktadır.

Sea of Thieves Özellikleri

Sea of thieves indir, özellikleri ile de dikkat çekmeyi başaran bir oyun olmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.
3D HD grafikleri ile gerçekçi bir deneyim sunan bir simülasyon oyunu olmaktadır. Bunun ile birlikte savaş ve soygunlar aracılığı ile zenginliği hedefleyen bir hikâyeye sahip olması küçük yaşta çocukların etkilenebileceği için oynamamasının daha sağlıklı olacağı belirtilmektedir. Macera ve aksiyon odaklı olan bu oyun 4 kişilik kooperatif oyunculu çok oyunculuk seçeneğine sahip olmaktadır.

Oyun kitlesi için hazırlanan hikâye içerisinde bol aksiyon, gerilim, macera gibi görsel efektler ve sesler oldukça iyi hazırlanmış bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından sürükleyici oyun olarak bilinmektedir.

Sea of Thieves İndir YAPILAN YORUMLAR