Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
645755d84e3fe110788c8d7c

Snapchat my ai nedir – Snapchat my all ne demek

  • Ana Sayfa
  • Snapchat my ai nedir – Snapchat my all ne demek

Snapchat my ai nedir

Yapay zeka günlük hayatımızda kendisinden oldukça söz ettirmektedir. Sıradan insanların da artık karşısına çıkan bu yapay zeka bir taraftan ilginç görünürken diğer taraftan da istenmemektedir. Bu yazımızda Snapchat my all ne demek, Snapchat my all nasıl silinir? Ssnapchat my ai nasıl açılır? Snapchat my ai Türkçe’ye nasıl erişim vardır gibi soruların yanıtlarını arayacağız.

Snapchat my ai, Snapchat’in ücretli versiyonu olan Snapchat+ için yapay zeka tabanlı oluşturmuş olduğu yapay zeka robotudur. Snapchat kullanıcıları yaptıkları grup sohbetlerinde @ işaretine bastıklarında karşılarına ‘Snapchat my ai’ dediğimiz bot gelecektir. Artık o da sizinle sohbete eşlik edecektir. Bot’unuzun avatarını veya ismini değiştirebileceksiniz.

1677577600 18 Yapay Zekam Snapchat nasil kullanilir

My AI Nedir

Bu gelişmelerin yanı sıra, yapay zekam kullanıcılara Şifre Çözme filtreleri önerebilecek. Hem kamera hem de harita sekmesi, Ayrılmış AR filtreleri tarafından karşılanacaktır. Ayrıca, Snapchat yakında kullanıcıların yapay zekamla görsel olarak iletişim kurmasını ve yapıcı cevaplar almasını sağlayacak. Kullanıcıların yapay zekama görsel olarak mesaj göndermelerini ve yararlı yanıtlar almalarını da sağlayacak. Son olarak, Yapay Zekamla Snap paylaşımı, Snapchat + kullanıcılarının kullanabileceği yeni özelliklerden biridir.

Snapchat MY AI Nasıl Açılır?

My AI’yi sohbet ekranında kolayca bulabileceksiniz. Sohbet ekranını açmak için kamera ekranından sağa kaydırın ve hemen deneyin. My AI son zamanlarda sıkça duyduğumuz ChatGPT altyapısını kullanmaktadır.

snapchat 451

Snapchat My AI

Snapchat My AI Nasıl Silinir?

My AI ile yapılan sohbetlere zaten 24 saat içerisinde silinecektir. Ancak Snapchat My AI sohbetlerini hemen silmek istiyorum diyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız:

  • Profil simgesine dokunarak, ayarlar simgesine gidin.
  • Aşağıda bulunan sekmelerden “Gizlilik Kontrolleri” ne tıklayınız.
  • Verileri temizle sekmesine tıklayınız.
  • “My AI Verilerini Temizle” sekmesine tıklayarak yapılan sohbetteki konuşmaları silebilirsiniz.

Snapchat My AI Türkçe

Snapchat My AI kullanabilmeniz için son yapılan güncellemeleri kontrol ediniz. Kullandığınız dil Türkçe ise zaten My AI sizle Türkçe konuşacaktır. Ancak bazı telefonlarda ilk konuşmaya İngilizce başladığı görülmektedir. Siz My AI’ya ‘Türkçe konuş’ yazarsanız durum düzelecek, sizle Türkçe konuşacaktır.  My AI sohbet ederken bilmediğiniz konuları sorabileceksiniz. Ancak unutulmamalıdırki özel bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmak her zaman iyidir.

 

Snapchat my ai nedir – Snapchat my all ne demek YAPILAN YORUMLAR