Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
The Last Of Us Indir

The Last Of Us Apk İndir Son Sürüm

  • Ana Sayfa
  • The Last Of Us Apk İndir Son Sürüm

The Last Of Us İndir

The last of us indir ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. Bununla beraber hayatta kalma adına her türlü seçeneği de içerisinde barındırmasının yanı sıra korku türünde yer alan bir uygulamadır. Oldukça zevkli alanları ve kademeleri olması sayesinde dilediğiniz alanda giriş yapma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sadece bununla sınırlı kalmadan arkadaşlarınızla aynı anda eşlik edebilme gibi avantajları da yer almaktadır.

The Last Of Us Indir 1 1

The Last Of Us-İndir-

Oyun içerisinde bulunan tema bir salgın sonrasını anlatmaktadır. Şöyle ki salgın kapsamından sonra hayatın 20 yıl ileriye dâhil edilmesini de konu edinmektedir. Bu sayede heyecanın doruklarında olması ve geçilmesi hedeflenen kademlerin geçilmesi oldukça büyük bir zevkle yer almaktadır.

İlerleyen süreç kapsamında tama nen size bağlı olunmasına karşın iki karakter yer alır. Bu iki karakter birbirinden ayrı olmasına karşın Joel en güçlü karakterlerden biri olmaktadır. Oyunu oynamak isteyen karakterler ilk olarak bu kişiyi seçmeleri gerekir.

The Last Of Us İndir İle Dikkat Edilmesi Gerekenler

The last of us indir kapsamında belirli noktalar üzerinde durulması gerekir. Bu noktalar sayesinde oyununuzu daha eğlenceli bir hale getirmeniz oldukça mümkün olmaktadır. Aynı zamanda hayatta kalma alanına dair her unsuru içerisinde barındırmaktadır. Mühimmat ve süre gibi uzantıların üzerinde fazlasıyla durulması gerekir. aynı zamanda oldukça elde edilen materyaller sayesinde partner adayınızı da korumanız fazlasıyla mümkün olunmaktadır.

The Last Of Us Apk İndir Son Sürüm YAPILAN YORUMLAR