Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
tor browser

Tor Browser Apk Son Sürüm İndir

  • Ana Sayfa
  • Tor Browser Apk Son Sürüm İndir

Tor Browser İndir

Tor Browser indir ile birlikte bilgisayar kullanıcıları diledikleri alanda özgür bir şekilde dolaşabilmektedir. İnternet üzerinde yapılmakta olan birçok arama, şifreleme, kullanım Tor Browser sayesinde gizli kalmaktadır. Kullanıcı gizliliğinin ilke edinilmiş olduğu tarayıcı ile birlikte yapılan her türlü arama sadece kullanıcıya has kalmaktadır.

tor browser

tor browser

Genel amaç olarak ise birçok kişi tarafından internetteki aya izlerinin gizlenmesi olarak nitelendirilmektedir. İnternetten yapılacak her türlü aramalar, alışverişler, indirmeler anonim olarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan araştırmalar sadece kullanıcıya özel kalmakla birlikte herhangi bir bilgi çalınmasının da karşısında önemli bir engel olarak durmaktadır. Bir dönemler ABD hükümeti ile ABD deniz kuvvetlerinin konuşmalarının gizliliğini sağlamak adına ortaya çıkartılmış olan bir uygulama olsa da günümüzde çevrim içi gizliliğin koruyan ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak göze çarpmaktadır.

Tor Browser Nasıl İndirilir?

Tor Browser indir genel olarak Tor download komutuyla kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tor download komutuyla elde edilecek olan Tor uygulaması ile birlikte kişiler diledikleri tarayıcılara ve sitelere rahat bir şekilde erişim sağlayabilmektedir.

Tor Browser genel olarak bir aplikasyon olarak dikkat çekmekle birlikte kişiler bu uygulamayı bellek, CD içerisinde de rahatlıkla taşıyabilmektedir. Yapılan bu uygulama rahatlıkla kişinin yanında taşıyabilmesi adına ortay çıkarılmıştır. Tor Browser ile birlikte internette yapılan her türlü arama ve araştırma gizli kalmaktadır.

Tor Browser Apk Son Sürüm İndir YAPILAN YORUMLAR