Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TouchVPN indir

Touch VPN Apk İndir – Son Sürüm

  • Ana Sayfa
  • Touch VPN Apk İndir – Son Sürüm

Touch VPN İndir

TouchVPN indir, hem internet üzerinde güvenli ve takip edilemez olmanızı sağlar. Hem de sevilen sitelere, içeriklere ve uygulamalara sınırsız bir şekilde ulaşmanızı sağlayabilmektedir. Tamamen sınırsız olan bu uygulama zaman sınırlaması olmadan kullanılmaktadır. En güvenli VPN uygulamalarından birisi olarak kabul edilmektedir. Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanımı sağlanmaktadır.

TouchVPN indir

TouchVPN indir

Gerçek IP adresini saklayarak, internet üzerinde tamamen gizli ve takip edilemez olmayı sağlamaktadır. Herkese açık Wi-Fi bağlantılarını şifrelemektedir. İnternet korsanlarından bu şekilde koruma sağlayarak kullanıcıların gizlilik ihlali yaşamasını önlemektedir. 7 gün ücretsiz deneme sunan bu uygulama aylık olarak her ay sonunda yenilenmektedir. Yıllık yapılan yenilemeler ise yıl sonunda gerçekleşmektedir. Abonelikler iptal edilmediği sürece otomatik yenileme devam etmektedir.

TouchVPN Yorumları
TouchVPN indir, kullanıcılar tarafından olumlu yorulmak yapılmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Touch vpn güvenli mi

Güvenli olmadığı düşünülen, ülke nedeni ile erişim sağlanamayan veya gizlilik istenen tarayıcılara girişte oldukça sorunsuz bir şekilde başarılı olarak giriş yapıldığı ve bağlantı kopma sorunu yaşanmadığı oldukça sık gelen yorumlar arasındadır. Bunun yanı sıra gelen diğer yorumlar içerisinde ise özel şirketler veya talepler doğrultusunda rakip firmaların işleri incelenmek istenildiğinde oldukça sık olarak bu uygulamanın tercih edildiği yer almaktadır. Herhangi bir gizlilik ihlali, ağ ve güvenlik sorunu yaşatmayan bu uygulama ile uçtan uca yapılan şifrelemelerin bozulmayacak olması kullanıcılara kendilerini güvende hissetmeleri için yeterli gelmektedir.

Touch VPN Apk İndir – Son Sürüm YAPILAN YORUMLAR