Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
tw

Twitter APK son sürüm

Twitter İndir

Twitter indir ile birlikte kullanıcılar aktif bir şekilde dünyanın en büyük sosyal platformlarından birisine erişebilmektedir. İnternet sunucuları ve arama motorları sayesinde kolaylıkla giriş yapılabilen Twitter için aynı zamanda mobil cihazlar için kullanım da mümkündür. Twitter, 21 Mart 2006 yılında Kaliforniya eyaletinde kurulmuş olan bir sosyal medya platformudur. Kişisel paylaşım amaçlı olarak kullanılabildiği gibi birçok işletme, kurum, ülke ve bakanlık da bu platform içerisinde yer almaktadır.

Twitter dünya çapında çok ünlü olmasıyla birlikte yapılan paylaşımlar ile birlikte kişiler milyonlarca kişiye kısa bir süre içerisinde olabilmektedir. Sosyal medyanın en büyük gücü olan haber alma ve haberleşme niteliği diğerlerine göre Twitter üzerinde daha fazladır. Alt yapısı ile birlikte kişilerin birbirleri ile etkileşime geçebildiği Twitter mobil cihazlar için de uyumludur. Farklı işletim sistemlerine göre farklı kanallar aracılığı ile indirmek mümkündür.

Twitter Nerden ve Nasıl İndirilir?

Twitter indir şirketin kurulmasıyla birlikte kullanıcıların en çok arattığı terimler arasında yer almaktadır. Bu geniş dünya içerisinde yer almak isteyen kullanıcılar da uygulamayı hemen edinebilmek istemektedir. Mobil cihazlar ile uyumlu olmasıyla birlikte birçok kişinin telefonlarında yer almaktadır. Twitter indirebilmek için ise telefonun sahip olduğu işletim sistemine uygun indirme platformu olması gerekmektedir. İndirebilme seçenekleri ve yolları ise şu şekildedir:

  • Google Play Store: Android cihazlar için yer alan indirme programıdır. Program içerisine girildiğinde ve arama bölümüne Tivitır yazıldığında karşılaşılan ilk uygulamayı indirmeye başlamak yeterli olacaktır.
  • App Store: iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar App Store üzerinden aynı yolu izleyerek uygulamayı kısa bir süre içerisinde edinebilmektedir.
  • Huawei App Gallery: Amerika’nın uyguladığı ambargodan sonra Huawei cihazlarından Google Play Store kullanımı kısıtlanmıştır. Huawei AppGallery içerisinden indirebilmek mümkündür. Alt yapısal olarak herhangi bir farklılık bulunmamaktadır.
Twitter APK son sürüm YAPILAN YORUMLAR