Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
3DS Max Indir

3DS Max İndir

3DS Max İndir

3DS Max indir Autodesk tarafından geliştirilmiş 3 boyutlu modelleme, animasyon ve görselleştirme programı olmaktadır. Reklam, mimari, tıp, inşaat ve 3 boyutlu oyun ve sanat artistleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. 1990 yılından bu yana kendini sürekli olarak geliştiren ve yenileyen köklü programlardan bir tanesi olması ile bilinmektedir.

3DS Max Indir

3DS Max İndir

Son sürümü 3DS Max 2021 olmaktadır. 3 Boyutlu insan karakteri, hayvan karakter, animasyon, grafik, modelleme seçenekleri ile tercih edilmektedir. Bir çizimi, grafiği veya nesneyi hareketli hale getirmek için animasyon alanında kullanılabilmektedir. Oyun ve sinema endüstrisinde animasyon hedeflemesinde oldukça sık kullanılmaktadır. Ara yüzü kullanıcı dostu olarak tanımlanabilecek kadar kolay olmaktadır.

3DS Max Özellikleri

3DS Max indir birden fazla özelliği ile popülerliğini korumaktadır. Eğri iş akışları ile pek çok sezgisel yollar kullanılarak geometriler oluşturup şekillendirme yapılabilmektedir. Yuvarlama düzenleyicisi basit ve hassas araçlarla sınıfının en iyisi olarak görülmektedir. Kenar modelleme ayrıntıları oluşturmayı mümkün kılmaktadır. Harmanlanmış kutu haritası desteği ile harmanlama süresini basitleştirmek ve görünür dikişleri biçimlendirmek mümkün olmaktadır.

Örgü ve yüzey modelleme özelliği ile çokgen ve alt bölüm yüzeyini eğri tabanlı modelleme özelliklerini kullanarak parametrik nesnelere dönüştürme olanağı sunmaktadır. Dokuya yönelik işleme özelliği sayesinde basitleştirilmiş ve tamamen kodlanabilir doku işleme deneyimi sunmaktadır. Ağırlıklı normal değer düzenleyicisi sayesinde 3 boyutlu modellere doğrudan uygulama sağlanabilecek yerleşik ağırlıklı normal değer hesaplayıcısı bulunmaktadır.

3DS Max İndir YAPILAN YORUMLAR