Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Meet Indir

Meet İndir Ücretsiz

Meet İndir Ücretsiz

Meet indir, kullanıcıları tarafından önceki adı ile (Hangouts Meet) olarak bilinmektedir. Dünyanın her yerinden bağlantı kurulması mümkün olan bu uygulamada, Google Meet kullanıcısı olan herkes güvenli bir şekilde yüksek kalite olanağı ile görüntülü toplantılar yapabilmektedir. Bu toplantılara katılımcı sayısı 250 kişiye kadar ulaşabilmektedir. Meet indir uygulamasını ücretsiz olarak indirmek mümkündür.

Meet Indir 1 1

Meet İndir

Meet İndir

İş, okul ve güncel yaşamda oldukça talep gören bu uygulamada milyonlarca insan toplantılarını ve görüşmelerini sağlamaktadır. Toplantılar, dersler, eğitimler ve sevdikleri insanlar ile görüşmek isteyen kullanıcılar için ideal bir uygulama olmaktadır.

Meet Avantajları

Meet indir, yüksek kaliteye sahip sınırsız görüntülü toplantı yapma seçeneğini sunmaktadır. Toplantıları güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeyi sağlamaktadır. Görüşme sırasında veri aktarımı sağlandığında bu veriler uçtan uca şifrelenmektedir. Meet uygulaması bu şifrelemeyi kullanıcıların verilerinin kötüye kullanılmasını engellemek amacı ile yapmaktadır. Ekran paylaşımını mümkün kılan bu uygulama slayt ve belge gibi dosyaları paylaşmayı mümkün kılmaktadır.

Meet İndir Pc

Google sesle yazma teknolojisini desteklemektedir. Masaüstü (Pc) ve Android, IOS mobil uygulamaları sayesinde telefon veya tablete indirmesi mümkün olan bir uygulamadır. Kullanıcılarına tüm cihazlar ile görüşme imkânı sağlarken aynı zamanda her yerde güven ile toplantıları sürdürmeye devam etme olanağı sağlamaktadır. İş tekliflerini sunmak, ödevleri tamamlamak, sohbet etmek gibi alanlarda tercih eden kullanıcılara 100.000’e kadar izleyicinin katılımını sağlama seçeneği sunmaktadır. Canlı alt yazı seçeneği, gürültü giderme anadili farklı veya işitme engelli bireylerinde katılımını sağlamak gibi avantajları sunmaktadır.

Meet İndir Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR