Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
swarm indir

Swarm İndir Apk Son Sürüm

Swarm İndir

Swarm indir başlığı da sosyal medya platformlarını seven kişiler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmekte. Swarm uygulaması uzun yıllardır kullanılan ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Swarm uygulaması sayesinde sevdiğiniz insanlara nerede olduğunuzu belli edebilir ya da sevdiğiniz kişilerin nerede olduğunu rahatlıkla görmeniz mümkün olabilir.

Ancak bu işlemleri yapmak için öncelikle siteye üye olmanız ve kendinize ait bir Swarm hesabı açmanız gerekmektedir. Bütün bu işlemlerinizi yaptıktan sonra üyeliğiniz aktifleşecek ve istediğiniz yerde çekin yapma şansı elde edebileceksiniz. Bu check-inler bütün arkadaşlarımız tarafından görüntülenecek ve nerede olduğunuz belli olacaktır.

swarm indir

swarm indir-

Swarm İndir Avantajları Ve Dezavantajlar

Swarm indir başlığı da birçok kullanıcı tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmekte. Uygulamanın ücretsiz bir şekilde indiriliyor oluşu ücretsiz bir şekilde yapılıyor olması uygulamanın en büyük avantajı olarak belirlenmiştir. Uygulamanın dezavantajı olarak görülen konu ise; arkadaşın olmayan ve profili gizli olan kişilerin nerede çekin yaptığını göremiyor olmanızdan kaynaklanmakta.

Ancak nerede olduğunu merak ettiğiniz kişiler, ekleyerek nerede olduklarını öğrenmeniz oldukça kolay olacaktır. Ancak bu işlemi yalnızca arkadaşlarınız ve profili açık olan kişilerle gerçekleştirebilirsiniz. Eğer istek gönderdiğiniz kişi sizin arkadaşlığınızı kabul etmediyse nerede olduğunuzu göremezsiniz. Aynı zamanda bu uygulamayı hem İOS hem de Android i işletim sistemine sahip olan bütün telefonlarınızdan ve tabletlerin izden rahatlıkla indirerek kullanmaya başlamanız mümkündür.

Swarm İndir Apk Son Sürüm YAPILAN YORUMLAR