Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
remo software

Bilgisayar’da Video Onarma İşlemi İçin Yeni Çözüm!

  • Ana Sayfa
  • Bilgisayar’da Video Onarma İşlemi İçin Yeni Çözüm!

Remo Software, bilgisayar kullanıcıları için yeni bir çözüm üretti! Remo Software yeni tasarladığı yazılım ile birçok kullanıcı için bilgisayar başında video onarma programını tamamen yayınladı. Bu program, veri kurtarma ya da dosya tamiri gibi görevlerde görmektedir. Pek çok kullanıcının merakle beklediği bu program kullanıcılar için neler sunuyor? İşte tüm detaylar…

Video Repair 1

Remo Software video onarma

Bu program MOV, MP4, XVID, DIVX ve AVI gibi sürekli olarak kullanılan video formatları ile kullanıcılara geniş yelpaze sunmaktadır. İnsanlar video onarma programı arıyorsa bu program tam onlara göre.

Remo Software hem Windows hem de MAC platformları için hazırlanmıştır. Video onarma aracı olarak kullanılan bu program kullanıcılara ücretsiz olarak deneme imkanı da veriyor. Program her ne kadar ücretli de olsa, ücretsiz olarak deneyen insanlar ücretli sürümüne geçiş yapabiliyor. Dünya devi şirketler, Canon, Sony, GoPro, DJJ Phantom, iPhone, Nikon gibi büyük firmalar bu programı kullanıyorlar.

 

 

Bu programı merak eden insanlar için, video dosyanızın son haline kavuşmadan önce kayıt işlemi öncesinde videonuzu izleyebilirsiniz. Daha önce onarım görmüş videoyu bu program sayesinde rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Remo Software, program içinde yapay zeka algoritması kullanarak birçok insana yardımcı olan etmenleri de beraberinde getirmiş durumda. Yapay zeka algoritması önemli rol oynuyor bu programda.