Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Instagram Kapalı Profil Görme

Instagram Kapalı Profil Görme Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Instagram Kapalı Profil Görme Uygulaması

Instagram kapalı profil görme şüphesiz ki sosyal medyayı kullanan her kişi için önemli bir adım. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da profillerin gizli ve açık seçenekleri yer alıyor. Eğer kapalı bir profilin fotoğraflarını, paylaşımlarını ve diğer öğelerini görmek istiyorsanız o kişi ile arkadaş olmalısınız. Ancak arkadaş eklemeden internet dili ile “stalk” yaparken kapalı profilleri de görmek istiyorsanız bunlar için çözüm önerileri aktaracağız.

Instagram kapalı profil görme yöntemlerini sizlere aktarmadan önce bu işlemin hesabınızın gizliliği ve şifre bilgileri ile ilgili sorunlar oluşturabileceğini aktarmak istiyoruz. Farklı bir uygulama veya yazılım ile kapalı instagram profili görmek mümkün olur iken, şahsi hesabınız ile bu işlemi yapmamanızı öneririz.

Instagram Kapalı Profil Görme Uygulamaları

Instagram gizli profilleri görmenizi sağlayan uygulamalar oldukça geniş bir arşive sahip. Hem Google Play, hem de iOS marketlerinde yer almakta olan bu uygulamalar ile hemen kapalı profillere erişim sağlayabilirsiniz. Kapalı profilleri görmeyi sağlayan uygulamaların çalışma mantığı ise oldukça basit. Uygulamalara verilerinizi girdiğiniz sizin tüm dosyalarını kayıt altına alınır. Eğer kapalı profil görmek istediğiniz kişide bu uygulamayı kullandı ise onun verileri size görünecektir.

Instagram Kapalı Profil Görme

Instagram Kapalı Profil Görme

Instagram Kapalı Profil Görme Uygulaması: Ghostegro

Instagram kapalı hesap bilgilerini görmenizi sağlayacak olan en popüler uygulama Ghostegro oluyor. Kapalı olan profilin sahibi daha önce Ghostegro uygulamasını bir kez yükledi ise tüm bilgilerine erişim sağlanıyor ve size gösteriliyor. Kullanan kişiler arasında %90’a yakın pozitif yorum alan Ghostegro uygulamasını hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanabilirsiniz.

Ghostegro Uygulaması Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Ghostegro, instagram’da kapalı profilleri görmenizi, hikayelerini izlemenizi ve igtv videolarına erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ghostegro uygulamasının en önemli özelliği ise uygulamayı sildikten sonra sizin bilgilerinizi veritabanından siliyor olmasıdır.

Instagram Kapalı Profil Görme Uygulaması: Lili App

Lili App son dönemlerin en popüler kapalı profil görme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekte olan Lili App maalesef Google Play Store ve App Store içerisinde yer almıyor. Lili App ile intagram gizli hesap görmek için resmi sitesinden indirip, sadece Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınıza manuel kurabilirsiniz. Lili App’nin çok büyük bir instagram datasına sahip olduğunu da ekleyelim.

Instagram Kapalı Profil Görme Yolları

Instagram Kapalı Profil Görme Yolları

Lili App Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Lili App, instagram gizli hesapları görmenizi, hikayelerini ve igtv videolarını izlemenizi ve aynı zamanda fotoğraflarını kayıt etmenizi sağlıyor. Lili App indirir iken ve kullanır iken herhangi bir ücretlendirme ise bulunmuyor.

Instagram Kapalı Profil Görme Uygulaması: Scout.org

Kullanıcılar arasında en çok oy olan instagram gizli hesap görme uygulamalarından biridir. Scout.org uygulaması tüm işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir ve marketler üzerinden indirilir.

Scout.org Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Scout.org ; Google Play Store, App Store ve Huawei Market üzerinden tüm akıllı telefonlara indirilen bir uygulamadır. Scout.org ile hem kapalı, hem de açık tüm instagram hesaplarını görebilirsiniz. Diğer uygulamalarda yer almayan bir özellik olarak kişinin fotoğraf beğenilerini ve videolarını izleyen kişileri takip edebilirsiniz. Scout.org kişinin profilindeki tüm video ve fotoğrafları yüksek kaliteli olarak bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmenizi sağlar.

Instagram Kapalı Profil Görme İnternet Siteleri

Instagram kapalı profil görmek için internet siteleri de mevcut. Mobil uygulama kurmak istemeyenler için instagram gizli hesap görmeyi sağlayan web siteleri tercih edilebilir. İnternet sitelerinin adresleri ve özellikleri ise şu şekilde;

Bestwhozi Nedir, Özellikleri ve Kullanımı

https://bestwhozi.com adresi instagram kapalı profilleri görmenizi sağlayan internet sitesidir. Site içerisinde aynı zamanda silinen instagram profillerinin geçmiş bilgilerine de ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinin en büyük özelliği ise tamamen ücretsizdir.

Bestwhozi Nasıl Kullanılır?

Bestwhozi internet sitesini kullanarak instagram gizli hesap görmek için öncelikle sağ üst alanda yer alan giriş yap butonuna tıklıyoruz. Ardından instagram bilgilerinizi kullanarak giriş yapıyorsunuz (burada gerçek hesap bilgilerinizi kullanmamanızı öneririz). Giriş işleminden sonra arama bölümüne kapalı olan instagram adreslerini yazarak anında erişim sağlayabilirsiniz.

Bestwhozi Özellikleri Nelerdir?

  • Bestwhozi internet sitesinin özelliklerinden ve avantajlarından bahsetmemiz gerekirse;
  • Tüm gizli hesapları tamamen ücretsiz olarak görmenizi sağlar.
  • Hikaye, video ve görselleri bilgisayarınıza ücretsiz olarak HD kalitesinde indirmenizi sağlar.
  • Hikaye ve videoları gizli olarak bilgileriniz görünmeden izlemenizi sağlar.
  • Profilinize bakan kişilerin detaylı olarak listesini çıkartır.
  • Takip ettiğiniz ve sizi takipten vazgeçenlerin tam listesine ulaşmanızı sağlar.