Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Odnoklassniki Indir

Odnoklassniki Nedir

Odnoklassniki Nedir?

Odnoklassniki İndir, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan sosyal ağ platformu olarak bilinmektedir. Arkadaşları arama, canlı yayın yapma, gruplar halinde sohbet etme imkânı tanımaktadır. Müzik, video ve oyunları ile oldukça eğlenceli saatler sunmaktadır. Paylaşılan anların 24 saat içerisinde otomatik olarak silinmesini sağlayan bu uygulama kullanıcılar tarafından güvenlik ve gizlilik ihlallerini sıkı bir şekilde önlediği için takdir edilmektedir.

Odnoklassniki Indir

Odnoklassniki İndir

Odnoklassniki İndir

İfade araçları seçme, çıkartmalar, hediyeler gibi seçenekler sunması ile oldukça keyifli sohbetler yapılmasını sağlamaktadır. Ücretsiz sağlanan görüntülü görüşmelerde 100 kişiye kadar katılımcı toplanabilmektedir. Uygulama kullanım esnasında küçültme özelliğini sunarak kullanıcıların internet olmadan müzik çalar ve boom uygulaması ile popüler müzikleri dinlemesini sağlamaktadır.

Odnoklassniki Özellikleri

Odnoklassniki İndir, birden fazla özelliği ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Bulmacalar, çiftlikler, yüzlerce oyunla doğrudan bağlantı kurulabilirken arkadaşlar ile oynanması mümkün olmaktadır. Yemek pişirmek, balık tutmak gibi topluluklar oluşturulabilmekte ve bu topluluklara katılım sağlanabilmektedir. Kayıt ve kullanım şartları oldukça kolay olan bu uygulamada parola kaybedildiği takdirde veya profile başka nedenlerden kaynaklı ulaşım sağlanamadığı zaman yenilemek oldukça kolay olmaktadır. Telefon, e-posta ve hatta yüz tanıma kullanarak profile erişim kolaylığı sunulmaktadır.

İlk 30 gün kullanımı ücretsiz olmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte ve uygulamaya gösterilen ilgi artmaktadır. Uygulamanın Android ve IOS sistemleri üzerinden de yüklenmesi mümkün olmaktadır.

Odnoklassniki Nedir YAPILAN YORUMLAR