Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
E Okul İndir

MEB E Okul İndir – VBS APK Android ve IOS 2021

  • Ana Sayfa
  • MEB E Okul İndir – VBS APK Android ve IOS 2021

E Okul VBS indir, TC Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan resmi mobil uygulamadır. Veli bilgilendirme sayesinde öğrencilerin tüm notlarından, ders programı devamsızlık bilgileri ve çeşitli etkinliklerden bilgi alabiliyorsunuz. Bu sayede veliler sınav ve proje takiplerini yapabilirler.

E Okul İndir

E Okul İndir

E Okul VBS İndir

E okul indir, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan ve hizmeti sağlanan resmi mobil uygulamasıdır. Web tarayıcılardan kullanılması mümkün olan bu uygulama aynı zamanda Android ve IOS mobil uygulamalarından da indirilebilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde örgün eğitimde olan tüm öğrenciler için velilerin kullanabileceği bir sistem olarak adlandırılmaktadır.

Velilerin okula gitmesine gerek kalmadan çocuğu hakkında detaylı bilgilere erişebilmesi sağlanmaktadır. Bu bilgilerin içerisinde not bilgileri, ders programı, devamsızlık bilgileri, nakil işlemleri ve yerleştirme üzerine sınav bilgileri bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra çocuğun okuduğu kitapların bilgisine kadar detaylı bir şekilde yer verilmektedir.

İlginizi çekebilir: Doping Hafıza indir

E Okul İndir-

E Okul İndir-

E Okul Yorumları

E Okul, Türkiye’de örgün eğitimde bulunan tüm çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. E okul indir, veliler tarafından oldukça pozitif yorumlar almaktadır. Çalışan, iş yoğunluğu ve seyahatleri bulunan, bilgileri belirli dönemlerde değil de sürekli takip edebilmek isteyen veliler için ideal bir uygulama olarak görülmektedir.

Bunun yanı sıra çocuğun gelişimini takip etmekte oldukça katkısı bulunan bu uygulamanın veli çocuk ilişkisinde olan bağı güçlendirdiği yorumları ise sıkça yer almaktadır. Bunun yanı sıra okul içerisinde veli yoğunluğu oluşmasını engellemesi de takdir edildiğini gösteren yorumlardan bir tanesidir.

Bu uygulama içerisinde öğretmenlerin yazabileceği notlar veliler tarafından görülebilmektedir. Bunun yanı sıra çocuğun unuttuğu sınav tarihleri, okul duyuruları gibi bilgiler buradan bakılarak ve öğretmen rahatsız edilmeden kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Velilerin ve öğretmenlerin hayatını oldukça kolaylaştıran bir uygulama olduğuna dair yorumlar oldukça yoğun olmaktadır.

İlginizi çekebilir: Morpa Kampüs indir

MEB E Okul İndir – VBS APK Android ve IOS 2021 YAPILAN YORUMLAR