Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Growtopia İndir

Growtopia İndir PC & APK 3.70

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Growtopia indir, sunucu ile çalışmaktadır. Oyuncuların mesajlaşabildiği, arkadaş edinebildiği, takas yapabildiği ve savaşabildiği bir sandbox oyunu olmaktadır. Çapraz platform dahilinde de kullanabilirsiniz.

2012 çıkışlı olan bu oyun IOS, Microsoft, MacOS, Nintendo Switch, Playsatiton, Xbox One tarafından kullanılabilmektedir. Aynı zamanda akıllı telefonunuzda diğer oyuncular ile irtibat halinde olabilirsiniz.

Growtopia Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?

Growtopia indir, neredeyse her şeyin ağaç tohumları aracılığı ile yetiştirilebileceği bir MMO sandbox oyunudur. Oyunda sabit olan bir hedef bulunmamaktadır. Ancak başarılar ve tamamlanması gereken görevler bulunmaktadır.

Yeni bir oyuncu için Growpedia adı verilen ipucu içeren bir kitap düşmektedir. Oyuncu oyuna iki basit araç ile başlamaktadır. Yumruk atmak ve blok kırmak için bir eli ve eşyaları özelleştirmek için ise bir İngiliz anahtarı bulunmaktadır. Eğitici ve tanıtıcı olan bu aşama bittikten sonra oyuna başlaması için START butonu önüne çıkmaktadır.

Growtopia İndir

Growtopia İndir

Growtopia İndir ve Hemen Yeni Oyun Arkadaşlarınla Tanış

Oyuncular diğer insanların dünyalarını ziyaret edebilir veya kendi dünyalarını oluşturabilmektedir. Growtopia oyununda genel olarak dünyaların boyutu aynı olmaktadır. Oyuncular blok inşa edebilir veya kırabilir bunlardan çıkan tohumları alabilmektedir.

Tohumlardan ağaç ve sonrasında hasat elde edebilmektedir. Başka oyuncular tarafından kilit altına alınmış dünyalar veya alanlarda bu işlemleri gerçekleştirmek mümkün olmamaktadır. Kendi alanını veya dünyasını kilit altına almak isteyen oyuncular için 4 kilit seçeneği bulunmaktadır.

Growtopia İndir PC ve APK

Growtopia İndir PC ve APK

Small, 10 kareden oluşan bir kilit olmaktadır. Big, 50 kareden oluşan bir kilit olmaktadır. Huge, 250 kareden oluşan bir kilit olmaktadır. World ise tüm dünyayı kapsayan bir kilit olmaktadır. Hemen indir ve diğer oyuncuların seni tanımasına izin ver!