Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Cydia indir

Cydia İndir Türkçe – IOS 12, IOS 13, IOS 14

  • Ana Sayfa
  • Cydia İndir Türkçe – IOS 12, IOS 13, IOS 14

Cydia – IOS için Jailbreak Yazılımı

Cydia indir, Iphone ve Ipad cihazları için geliştirilmiş bir uygulama deposu olarak bilinmektedir. İçerisinde on binlerce içerik ve alternatifin yer almaktadır. Bu uygulama deposunu genişletmek kullanıcı isteğine bağlı olan bir durumdur. İçerisinde yer alan içeriklerin büyük bir kısmı ücretsiz bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda meydana getirilen geliştirmeler doğrultusunda IOS geliştiricileri Cydia ile kurulabilen Tweak gelişimini uygun ücretlendirmeler ile satışa sunmaktadır.

Kullanıcı eğer ücretli bir Tweak almak isterse Cydia üzerinden bir kullanıcı hesabı alması gerekmektedir. Ardından Cydia için geçerli olan ödeme yöntemlerinden birisini ekleyerek uygulama alışverişlerine başlamak mümkün olmaktadır.

Cydia Avantajları Nelerdir

Cydia indir, hakkında sık belirtilen avantajlar olduğu bilinmektedir. Bunlardan bazıları aşağıda belirtilmektedir.

Cydia oldukça basit ve anlaşılabilir bir ara yüze sahip olmaktadır. Kullanıcı dostu olarak belirtilmekte olan bir uygulama olduğu bilinmektedir. İçerisinde bulunan menü yardımı ile kullanıcılar kendisinin Cydia uygulamasına eklemiş olunan repolar içerisinde arama yapılabilmektedir. Görsel ve video içeriklerini ücretsiz olarak indirmek mümkün olmaktadır.

Cydia ile on binlerce yüklemenin mümkün olduğu bilinmektedir. Apple veya Cydia yetkilileri tarafından bu durum denetlenmemektedir. Bu da kullanıcıların içeriklerinin gizlilik ihlaline uğramadığını belirtmektedir. IOS ve Apple cihazlarında varsayılan olarak gelmekte olan App Store aracılığı ile kolayca yükleme yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Yüklemesi, kullanması oldukça kolay ve güvenli olan bu uygulama kullanıcılardan tam not almaktadır.

İlginizi çekebilir: iTunes 64 Bit indir

Cydia İndir ve Jailbreak İçin Kullan

  • Yukarıdaki IOS linkini bulun.
  • Ardından “Cydia İndir” Düğmesine dokunun
  • Cydia kurulum sürecini başlatmak için bir sonraki ekranda “Başlat” Düğmesine dokunun
  • Kurulum işlemini bitirmek için birkaç saniye bekleyin ve ardından “Ana Ekrana Ekle” Düğmesine dokunun. Bu o. Tebrikler Artık Cydia kurulumuyla iPhone’unuzu başarıyla jailbreak yaptınız
  • Cydia simgesine dokunun ve iPhone’unuzu lehinize göre özelleştirin